Vern Dosch and Dr. Jodi Roller to give commencement addresses at Mary ceremonies

BISMARCK, ND — On Saturday, April 24 the University of Mary will award degrees to 2056 graduates at its 2021 commencement. This year, because the University of Mary is combining the 2020 and 2021 commencements into one day, there are two ceremonies in the Bismarck Event Center on 7th Street and Front Avenue, Bismarck. The first ceremony for undergraduates begins at 11:30 a.m., while the second ceremony for graduate students begins at 3 p.m.

At that time, the class of 2020 (marked with asterisks below) will receive a special-edition honor cord to wear with their cap and gown. This is also the first graduating class for the Doctorate of Occupational Therapy and the Master of Arts in Catholic Studies.

Founded and sponsored by the Benedictine Sisters of Annunciation Monastery of Bismarck, the University of Mary will award 1101 bachelor’s degrees, 772 master’s degrees and 221 doctoral degrees. These students come from 46 states representing 27 countries.

119 received the summa cum laude designation, 169 earned magna cum laude designation and 284 students received the cum laude designation. Additionally, 77 students have earned the Certified Schafer Leader designation from the Harold Schafer Emerging Leaders Academy.

The 2021 University of Mary graduation ceremonies can be viewed through live streaming at: www.lifeatmary.com

Honorary Doctorate Degree

Undergraduate Commencement Speaker

Vern Dosch has been married to his wife, Lynne for 37 years. Together they have two sons, a daughter, and six grandchildren. Dosch has received degrees from the University of Mary in business administration as well as a master’s of management.

Dosch served in the rural electric and telecommunication industry for 45 years, most recently as the president and CEO of the National Information Solutions Cooperative (NISC) from 2002 to 2020. NISC is an information technology company that develops and supports accounting, billing, and engineering software for more than 850 electric cooperatives, telephone companies, and municipalities in all 50 states, American Samoa, Palau, and Canada.

Under Dosch’s leadership, NISC’s employee base grew from 30 employees to more than 1,400 between its six facilities in North Dakota, Missouri, Wisconsin, Iowa, Virginia, and Texas, as well as virtual office sites around the country.

A noted speaker and published author of “Wired Differently: How to Spark Better Results with a Cooperative Business Model, Servant Leadership and Shared Values,” Dosch’s cooperative spirit didn’t end with NISC. Dosch has served on the Boards of CHI St. Alexius Medical Center, Bismarck State College Foundation, Starion Bank, Light of Christ Capital Campaign, God’s Child Project Foundation, Higher Education Roundtable, Capital Grounds Planning Commission, Yellowstone Strategies, Leadership North Dakota, and Missouri Slope Areawide United Way.

Dosch retired from NISC in January 2020 and was immediately tapped to lead North Dakota’s coronavirus contact tracing efforts. The launch of the Care 19 app and strategy of testing university students returning to campus were among Dosch’s accomplishments.

He was inducted into the Cooperative Hall of Fame in January of this year, a testament to his years of humble service and devotion to the cooperative model.

Graduate Commencement Speaker

Dr. Jodi Roller, PT, EdD, DPT, began her career as a professor at the University of Mary in 1995 after 23 years of clinical practice, most of which was in pediatrics. She joined Dr. Michael Parker’s efforts in establishing the Master of Physical Therapy program, first by working as the director of clinical education followed by assistant director and finally chair of the program, a position she held for 8 years. During her tenure as chair, the program transitioned into a Doctor of Physical Therapy.

In 2010, Dr. Roller was named Dean of the School of Health Sciences, a position she held until her retirement. She advised numerous research projects; has given several poster presentations at national PT conferences, and has publications in the Journal of PT Education, Journal of Neurologic PT, and Journal of Aquatic Therapy. In 2015, she wrote a $500,000 grant which was funded by the Margaret A. Cargill Foundation and helped fund the purchase of Syndavers at the University of Mary.

Dr. Roller’s first husband, Joe, passed away from amyotrophic lateral sclerosis (ALS) in 1994, 8 years from the date of diagnosis. She has shared their story to inspire hundreds of health science students. Dr. Roller married Bob Martinson, a state representative from Bismarck, in 2004.  Dr. Roller’s son Matthew is a neurologist, and his wife Kylee is a clinical psychologist. Her daughter, Rebecca, and son-in-law Chris are both dentists. Dr. Roller and her children were all awarded doctorate degrees in the same year. Dr. Roller and Representative Martinson have seven grandchildren ranging in age from 5 to 17. Dr. Roller retired as dean of the School of Health Sciences in 2020.

* Madison McGonigal Master of Science Calgary  AB
* Sarah Krell Master of Business Admin Edmonton  AB
Olivier Ndorimana Bachelor of Arts Summa Cum Laude Burundi  Africa
* Dolly Higgs Doctor of Nursing Practic Zimbabwe  Africa
* Katherine Bazin Master of Education Anchorage  AK
Noelle Flodin Bachelor of Science Magna Cum Laude Chugiak  AK
* Mary Lucero Bachelor of Science Magna Cum Laude Fairbanks  AK
* Matthew Walter Bachelor of Science Fairbanks  AK
Crystal Telling Master of Business Admin North Pole  AK
* Bethany Medlock Bachelor of Science in Nursing Palmer  AK
Stephen Sowell Master of Business Admin Seward  AK
Brittany Wirth Master of Education Unalakleet  AK
* Shayla Nelson Bachelor of Music Wasilla  AK
Kasey Rumbarger Dr Occupational Therapy Birmingham  AL
* Ethan Andrews Bachelor of Arts Daphne  AL
Daniel Digiallonardo Bachelor of Arts Cum Laude Huntsville  AL
Akhil Kanna Konijeti Master of Science Vijayawada  AP
* Chad Coulter Bachelor of Science Searcy  AR
Patrick Thomas Bachelor of Arts Adelaide  Australia
* Matthew Aleksa Bachelor of Arts Cum Laude Cave Creek  AZ
* Deanna McDonough Master of Education Chandler  AZ
Brett Caradonna Master of Education Gilbert  AZ
Jacob Chavez Bachelor of Arts Gilbert  AZ
* Douglas McCann Bachelor of Science Gilbert  AZ
Julianna Ricciardi Bachelor of Science Gilbert  AZ
* Stephen Ryan Bachelor of Arts Gilbert  AZ
Grace Telepak Bachelor of Science Gilbert  AZ
* Samantha Villalobos Bachelor of Arts Magna Cum Laude Mesa  AZ
Abigail Zajdzinski Bachelor of Science Mesa  AZ
* Jordan Nelson Master of Business Admin Parker  AZ
Broderick Riggs Master of Business Admin Peoria  AZ
* Rita Barakat Bachelor of Arts Summa Cum Laude Phoenix  AZ
* Marielle Katz Master of Science Phoenix  AZ
* Daniel Valenzuela Master of Education Phoenix  AZ
* Magdalena Valenzuela Master of Education San Tan Valley  AZ
* Allison Fitzgerald Bachelor of Arts Cum Laude Scottsdale  AZ
* Thomas Parks Master of Education Scottsdale  AZ
* Casey Scott Master of Science Scottsdale  AZ
Scott Curtin Bachelor of Arts Cum Laude Tempe  AZ
Madison Brazeel Master of Science Yuma  AZ
Kevin Portugues Lopez Master of Business Admin Zalla  Basque Country
Nathan Kolb Bachelor of Science Cum Laude Cloverdale  BC
Luca Manzotti Master of Business Admin Brembate  Bergamo
Emilene Rocha Master of Project Mgt Cochabamba  Bolivia
Lilian Rego Barros Ferreira Master of Business Admin Maceio  Brazil
* Samuel Saucedo Bachelor of Science Altadena  CA
* Rebekkah Keller Bachelor of Science Apple Valley  CA
* Jordan Velarde Bachelor of Science Blythe  CA
Megan Harrington Bachelor of Science in Nursing Brentwood  CA
Cristian Acuesta Master of Business Admin Carson  CA
Gabriella Rubio Bachelor of Univ Studies Cum Laude Chico  CA
* Aron Campos Bachelor of Science Corona  CA
* Angeline Nguyen Bachelor of Science Magna Cum Laude Elk Grove  CA
* Briana Nguyen Bachelor of Science Magna Cum Laude Elk Grove  CA
* Joelynne Nguyen Bachelor of Science Magna Cum Laude Elk Grove  CA
Sarah Beveridge Bachelor of Arts Summa Cum Laude Escondido  CA
* Peter Breda Bachelor of Science in Nursing Escondido  CA
* Connie Meziere Bachelor of Science in Nursing Escondido  CA
Anthony Zuniga Bachelor of Science Escondido  CA
John O’Connors Bachelor of Science Fair Oaks  CA
Alec DeMaria Master of Education Fresno  CA
Julia Burns Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Gold River  CA
Su’e Taugavau Bachelor of Science Hayward  CA
Robert Poe Bachelor of Science Hemet  CA
* Kristen Ceglia Doctor of PhysicalTherapy Hollister  CA
* Sebastian Franck Love Bachelor of Science Inglewood  CA
Hannah Carr Bachelor of Science Cum Laude Long Beach  CA
Anthony Echeverry Master of Business Admin Los Angeles  CA
Jocelyn Macias Master of Business Admin Los Angeles  CA
Cheyenne Brincat Bachelor of Science Modesto  CA
Ariel Walsh Master of Science Modesto  CA
Kelsey Lajom Bachelor of Science in Nursing Murrieta  CA
* Michal Sequeira Bachelor of Science Cum Laude Murrieta  CA
Devery Huddleston Doctor of PhysicalTherapy Napa  CA
Michael Rowles Doctor of PhysicalTherapy Napa  CA
* Victoria Del Curto Bachelor of Science Magna Cum Laude Oakdale  CA
Sarah Dreisbach Bachelor of Science Palm Desert  CA
* Rachel Fleming Bachelor of Science in Nursing Palm Desert  CA
Ryan O’Donnell Master of Arts Placerville  CA
Anthony Campa Bachelor of Science Pleasanton  CA
MaryAnn Dudley Bachelor of Science Magna Cum Laude Raymond  CA
Anna Sylvester Master of Business Admin Redding  CA
Clare Siverts Bachelor of Science Redondo Beach  CA
Tyler Casey Bachelor of Science Redwood City  CA
* Carolyn Bittner Master of Science in Nsg Rohnert Park  CA
* Dan Fang Master of Science Sacramento  CA
* Jeanatan Hall Master of Science Sacramento  CA
* Stephanie Alvarez Bachelor of Arts San Diego  CA
* Makayla Crable Bachelor of Science in Nursing San Diego  CA
Nyawal Deng Master of Science San Diego  CA
Glenn Handoko Dr Occupational Therapy San Diego  CA
Amanda Parisher Master of Science San Diego  CA
Yen Pham Doctor of PhysicalTherapy San Diego  CA
Austin Schumacher Master of Business Admin San Diego  CA
Lauren McNierney Master of Science San Francisco  CA
Kathy Bohac Bachelor of Arts Summa Cum Laude San Jose  CA
Toure Oliver Bachelor of Science San Jose  CA
* Sarah Falco Bachelor of Univ Studies San Ramon  CA
Ryan Peters Bachelor of Science Santa Barbara  CA
Sean Wronka Doctor of PhysicalTherapy Santa Clarita  CA
Elizabeth Lopez Bachelor of Science Magna Cum Laude Torrance  CA
Sarah Walker Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Torrance  CA
Avery Gould Bachelor of Science Yuba City  CA
Kaitlyn Alvarado Bachelor of Science Yucaipa  CA
Molly Johnson Master of Project Mgt Arvada  CO
* Taylor Pettigrew Bachelor of Science Summa Cum Laude Arvada  CO
Derek Schatz Master of Business Admin Arvada  CO
John White Master of Business Admin Aurora  CO
* Benjamin Domingue Master of Business Admin Centennial  CO
Kendra Cook Doctor of PhysicalTherapy Colorado Springs  CO
* Devon Grant Bachelor of Science Colorado Springs  CO
* Jordan Grant Bachelor of Arts Colorado Springs  CO
* Megan Law Bachelor of Science Colorado Springs  CO
Madeline McIntyre Bachelor of Science Cum Laude Colorado Springs  CO
Madeline McIntyre Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Colorado Springs  CO
* Nicole Rentas Master of Science Colorado Springs  CO
Rachael Saghi Bachelor of Arts Colorado Springs  CO
* Jennifer Stover Bachelor of Science in Nursing Colorado Springs  CO
Brian White Master of Business Admin Colorado Springs  CO
Clare Wilmes Bachelor of Science in Nursing Colorado Springs  CO
Merry Blomquist Bachelor of Arts Cum Laude Denver  CO
Naomi Chege Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Denver  CO
Brittany Conroy Master of Business Admin Denver  CO
Brittany Conroy Master of Science in Nsg Denver  CO
Jonathan DeMois Bachelor of Arts Magna Cum Laude Denver  CO
* Daniela Ferro Bachelor of Univ Studies Denver  CO
Joseph Gray Bachelor of Science Cum Laude Denver  CO
David Johnson Doctor of PhysicalTherapy Denver  CO
Anastasia Nagle Bachelor of Science Denver  CO
* Shayna Beshore Master of Science Elizabeth  CO
Michael Bonynge Master of Business Admin Englewood  CO
Michael Bonynge Master of Science in Nsg Englewood  CO
* Megan Reilly Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Erie  CO
Sarah Frank Dr Occupational Therapy Foxfield  CO
Jose Delgado Bachelor of Arts Greeley  CO
* Jordyn Zakrzewski Bachelor of Science Henderson  CO
Hannah Smith Master of Education Highlands Ranch  CO
Blaise Buches Bachelor of Arts Cum Laude Lakewood  CO
* Julianna Hughes Bachelor of Science Cum Laude Lakewood  CO
Ranee Sours Master of Business Admin Lakewood  CO
Ranee Sours Master of Science in Nsg Lakewood  CO
Clare Dalton Bachelor of Arts Magna Cum Laude Littleton  CO
Bridget Dowling Bachelor of Science Littleton  CO
Raymond Young Master of Business Admin Littleton  CO
Christopher Mellen Bachelor of Arts Lone Tree  CO
Emily Eliasen Doctor of PhysicalTherapy Meeker  CO
* Erin Nestorick Bachelor of Science Magna Cum Laude Morrison  CO
* Anthony Anderson Master of Business Admin Parker  CO
* Alexandra Creighton Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Parker  CO
* Travis Ehalt Master of Science Parker  CO
Heather Gavitt Master of Science in Nsg Parker  CO
Emma Stehle Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Parker  CO
Matthew Lamb Master of Business Admin Groton  CT
Laura Cramer Master of Education Washington  DC
Ann Gilbride Master of Science Washington  DC
Yusra Hegy Bachelor of Science Cairo  Egypt
* Adam Stringer Master of Business Admin Warrington  England
* Jonathan Sellars Master of Business Admin York  England
* Patrina Lowrie Master of Business Admin Hollywood  FL
* TaWanna Lewis Master of Business Admin Jacksonville  FL
* Ximena Dominguez Bachelor of Science Miami  FL
* Marceau Jovin Bachelor of Univ Studies Miami  FL
Diego Munoz Bachelor of Univ Studies Miami  FL
* Rachell Vargas-Comme Master of Business Admin Miami  FL
* Patrick Hunter Master of Science Orlando  FL
* Genevieve Beaudoin Bachelor of Science Palm Beach Gardens  FL
Latoya Lewis Master of Business Admin Pensacola  FL
Peter Luton Master of Project Mgt Plantation  FL
* Valerie Javernick Doctor of PhysicalTherapy Satellite Beach  FL
* Jordan Beaty Bachelor of Science Tampa  FL
Patrick Cianchetta Master of Project Mgt Tampa  FL
* Andrew Day Master of Business Admin Winter Garden  FL
Andrevius Jackson Master of Business Admin Atlanta  GA
Aubree Stoddard Dr Occupational Therapy Atlanta  GA
Jazalyn Corley Bachelor of Science Augusta  GA
Peter Collart Bachelor of Science Summa Cum Laude Covington  GA
Raquel Avalos Master of Science in Nsg Decatur  GA
Philip Brannigan Bachelor of Science Evans  GA
* Kendall Hines Doctor of PhysicalTherapy Marietta  GA
* Blaise Northrop Bachelor of Univ Studies Cum Laude Roopville  GA
Emma Snider Bachelor of Science Magna Cum Laude Savannah  GA
* Sarah Heyman Bachelor of Arts Springfield  GA
* Carolyn Northrop Bachelor of Univ Studies Sugar Hill  GA
Tilottama Phuel Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Tucker  GA
Leon Thomas Master of Science Warner Robins  GA
Lasse Binder Master of Business Admin Hamburg  Germany
* Lukas Billhardt Master of Business Admin Kappeln  Germany
James Harrison Master of Business Admin Passau  Germany
Mabel Addo Bachelor of Science Accra  Ghana
* Nana Aba Boadu Master of Science Accra  Ghana
* Wilpaul Lamy Bachelor of Science Cap-Haitien  Haiti
* Danielle Alsadon Bachelor of Science Makaha  HI
Danielle Alsadon Master of Business Admin Makaha  HI
Bryson Calma Dr Occupational Therapy Mililani  HI
* Paige Matsuki Bachelor of Science Waimanalo  HI
* Beth Lyons Doctor of PhysicalTherapy Algona  IA
Joseph Monosmith Bachelor of Science Magna Cum Laude Ankeny  IA
* Kayla Ruff Master of Education Bettendorf  IA
Ramont Sallis Bachelor of Science Davenport  IA
Ryan Waller Bachelor of Arts Summa Cum Laude Fort Dodge  IA
* Claire Benschoter Master of Science in Nsg Iowa City  IA
Lexus Lovan Master of Science Johnston  IA
* Nicholas Mauch Master of Science Mapleton  IA
* Gabriel Goehring Doctor of PhysicalTherapy Milford  IA
Amanda Doyle Bachelor of Science Cum Laude Muscatine  IA
* Scott Streif Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Pella  IA
* Marta Pugh Bachelor of Arts Cum Laude Sac City  IA
* Alexandra Colwell Doctor of Nursing Practic Sioux City  IA
* William Karrer Bachelor of Science Sioux City  IA
Kelly Hutchins Dr Occupational Therapy Spirit Lake  IA
* Jaylan White Bachelor of Science St Charles  IA
Evelyn Kammeyer Master of Science Urbandale  IA
* Trama Vetter Bachelor of Science in Nursing Westside  IA
Snaedis Danielsdottir Bachelor of Science Reykhólahreppur  Iceland
Andrew Furphy Master of Business Admin Boise  ID
Christine Velasquez Master of Project Mgt Idaho Falls  ID
Keagen Hadley Dr Occupational Therapy Kellogg  ID
* Elizabeth Garcia Master of Science Kuna  ID
* Katherine Adams Doctor of PhysicalTherapy Moscow  ID
Amanda Tennyson Bachelor of Arts Cum Laude Mountain Home  ID
Breannen McEnany Dr Occupational Therapy Nampa  ID
Richard Young Doctor of PhysicalTherapy Post Falls  ID
* Sidney Burrell Bachelor of Univ Studies Rexburg  ID
Tyler Davila Dr Occupational Therapy Algonquin  IL
Nathan Millikan Master of Business Admin Arlington Heights  IL
Mary Claire Talbot Bachelor of Science Summa Cum Laude Carol Stream  IL
Sara Eckes Bach of Sci in Res Ther Chicago  IL
* Cray Kennedy Bachelor of Arts Summa Cum Laude Chicago  IL
Ricardo Montoya Bachelor of Science Cicero  IL
Michael Hareld Master of Business Admin Crest Hill  IL
* Garrett Rubin Doctor of PhysicalTherapy Crystal Lake  IL
* Devon Moretti Bachelor of Science in Nursing Decatur  IL
* Dominic Ehrke Bachelor of Science Dekalb  IL
* Mariah Ehrke Bachelor of Arts Magna Cum Laude DeKalb  IL
* David Harrison Bachelor of Science Summa Cum Laude Downers Grove  IL
Claire Pikul Bachelor of Science Cum Laude Downers Grove  IL
Ninamarie Alfano Master of Business Admin Elk Grove Village  IL
Ninamarie Alfano Master of Science in Nsg Elk Grove Village  IL
* Cailey Wulf Doctor of PhysicalTherapy Frankfort  IL
Haley Mazurek Dr Occupational Therapy Grayslake  IL
* Kayla Parmentier Master of Science in Nsg Maryville  IL
Dominic Tudor Bachelor of Science Peoria  IL
Erin Pasley Master of Science Quincy  IL
Aaron Brown Master of Arts Spring Grove  IL
Brett Bettag Bachelor of Science St. Charles  IL
Caitlin Liston Master of Business Admin Sterling  IL
Caitlin Liston Master of Science in Nsg Sterling  IL
* Mary Borow Bachelor of Science Winfield  IL
* John Tyznik Master of Business Admin Winfield  IL
* Daniel Kaczmarek Bachelor of Arts Cum Laude Yorkville  IL
Charles Bostwick Master of Education Fort Wayne  IN
* Joshua Swaim Master of Science Fort Wayne  IN
Mason Rapp Master of Education Fortville  IN
Lucy Horlander Bachelor of Arts Magna Cum Laude Indianapolis  IN
* Noah Stewart Bachelor of Science Indianapolis  IN
Kerry Taft Master of Science Indianapolis  IN
Catherine Nielsen Master of Science Mishawaka  IN
Michelle Roy Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude South Bend  IN
Timi Stiscak Master of Science Valparaiso  IN
Leonardo Vecchi Bachelor of Science Summa Cum Laude Bergamo  Italy
* Shenley Allen Bachelor of Science Kingston  Jamaica
D’Andra Morris Bachelor of Science Cum Laude Kingston  Jamaica
* Nelecia Richards Bachelor of Science Portland  Jamaica
Chriss-Ann Thomas Master of Business Admin Portmore  Jamaica
* Nicolyn Brown Bachelor of Univ Studies St. Elizabeth  Jamaica
Romanus Otiende Master of Business Admin Mombasa  Kenya
Dennis Gichana Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Nairobi  Kenya
Samuel Mazzarelli Master of Business Admin Andale  KS
* Melanie Adams Bachelor of Science Bel Aire  KS
Yingmei Yang Master of Business Admin Fort Riley  KS
Thomas Worcester Master of Business Admin Hill City  KS
Janet David Master of Business Admin Junction City  KS
Mary Gates Master of Business Admin Junction City  KS
Ernest Olidan Master of Business Admin Junction City  KS
Eva Pearson Master of Business Admin Junction City  KS
* Myisha Weatherspoon Bachelor of Science in Nursing Kansas City  KS
Karen Murray Bachelor of Science in Nursing Leawood  KS
Timothy Dreyer Master of Business Admin Manhattan  KS
Ashley Fuqua Master of Business Admin Manhattan  KS
* Bethany Boutte Master of Business Admin Ogden  KS
* Johanna VanHoudt Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Olathe  KS
Ann Nganga Master of Science Overlandpark  KS
* Nicole Keen Master of Science in Nsg Shawnee  KS
Luke Doyle Master of Science Topeka  KS
Haley Luke Bachelor of Science Summa Cum Laude Topeka  KS
Bridget Newport Bachelor of Arts Magna Cum Laude Topeka  KS
Christina Hauge Bachelor of Arts Summa Cum Laude Wichita  KS
Hannah Pritchert-Aiton Master of Education Lawrenceburg  KY
Noah Lanter Bachelor of Science Lexington  KY
Jason Dyer Master of Business Admin Louisville  KY
Zoe Krauskopf Bachelor of Science Magna Cum Laude Louisville  KY
* Valerie Schluter Master of Science Baton Rouge  LA
* Joshua Lamers Bachelor of Univ Studies Shreveport  LA
Megan Daigle Master of Business Admin Thibodaux  LA
* Matthew Balleza Master of Business Admin Boston  MA
* Christopher Ingram Master of Business Admin Medfield  MA
Paul DeBeasi Master of Science Milford  MA
* Jassmine Bradley Bach of Sci in Res Ther Peabody  MA
* Jackson Penner Bachelor of Science Magna Cum Laude The Pas  MB
* Rachel Riedel Bachelor of Arts Magna Cum Laude Adamstown  MD
Taylor Dalsey Master of Business Admin Baltimore  MD
Taylor Dalsey Master of Science in Nsg Baltimore  MD
* Mary Giuntini Bachelor of Science Magna Cum Laude Derwood  MD
Olivia Griffith Bachelor of Science Easton  MD
Lydia Amoako Master of Project Mgt Ellicott City  MD
* Godfried Kenah Doctor of Nursing Practic Hyattsville  MD
Brittany Davis Master of Science Lexington Park  MD
Braden Stup Master of Education Westminster  MD
* Victoria Scontras Doctor of Nursing Practic Portland  ME
* Jesus Payan Bachelor of Science Chihuahua  Mexico
* Luisa Garcia Michel Bachelor of Science Cum Laude Mexico City  Mexico
Marcelo Cantu Reyes Bachelor of Science Monterrey  Mexico
* Daniel Plunkett Bachelor of Arts Clarkston  MI
* Ashley Kling Bachelor of Arts Summa Cum Laude Escanaba  MI
John Carzon Master of Science Farmington  MI
* Brittany LaBombard Bachelor of Science Magna Cum Laude Lapeer  MI
* Katherine Labombard Bachelor of Science Summa Cum Laude Lapeer  MI
Nicholas Krebsbach Bachelor of Science Marquette  MI
Scott Tripp Bachelor of Science Marquette  MI
* Sarah Rapelje Bachelor of Arts Summa Cum Laude Marshall  MI
Brendan Plunkett Bach of Sci in Res Ther Oxford  MI
Corey Tynan Doctor of PhysicalTherapy Port Huron  MI
Nicholas Herman Bachelor of Science Cum Laude St. Clair Shores  MI
Andrew Peters Bachelor of Arts Whitmore Lake  MI
* Caleb Lounsbury Master of Public Administ Williamston  MI
Joseph Meyer Bachelor of Univ Studies Ypsilanti  MI
* Ryan Anderson Master of Science Aitkin  MN
* Daniel Hildebrandt Master of Business Admin Apple Valley  MN
* Grace Ballalatak Bachelor of Science Magna Cum Laude Arlington  MN
Carter Steichen Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Austin  MN
Jared Gabrelcik Dr Occupational Therapy Bagley  MN
Nicholas Kaiser Bachelor of Science Magna Cum Laude Bagley  MN
* Miranda Huesman Master of Science Barnesville  MN
Melissa Olson Master of Science in Nsg Barnesville  MN
Andrew Knutson Master of Business Admin Baxter  MN
* Sarah Peabody Doctor of PhysicalTherapy Becker  MN
* Isaac Popp Bachelor of Arts Cum Laude Becker  MN
Ian Cease Bachelor of Science Blackduck  MN
* Carla Mangino Master of Business Admin Blackduck  MN
James Kriefall Bachelor of Science Blaine  MN
* Gabriel Boehne Bachelor of Science Bloomington  MN
Madeleine Boehne Bachelor of Science Cum Laude Bloomington  MN
Emma Davies Bachelor of Science Magna Cum Laude Bloomington  MN
Zachary Halpin Bachelor of Science Summa Cum Laude Bloomington  MN
* Angela Meitrodt Bachelor of Science Bloomington  MN
* Andrew Stasko Master of Business Admin Breckenridge  MN
Kasidy Chileen Bachelor of Science Brooklyn Center  MN
* Rachel Gerads Bachelor of Arts Magna Cum Laude Brooklyn Park  MN
Clara Keran Bachelor of Arts Brooklyn Park  MN
* Danielle Wolf Bachelor of Arts Summa Cum Laude Brooklyn Park  MN
* Kristie Bauer Master of Business Admin Brownton  MN
* Kristie Bauer Master of Science in Nsg Brownton  MN
Andrew Braun Bachelor of Science Magna Cum Laude Buffalo  MN
Catherine Dick Bachelor of Science Buffalo  MN
* Jackson Schepp Master of Science Buffalo  MN
Rebekah Bittner Bachelor of Science Cum Laude Burnsville  MN
John Brickweg Bachelor of Science Burnsville  MN
* Isaiah Hubbard Bachelor of Science Burnsville  MN
* Emma Maslow Bachelor of Science Magna Cum Laude Burnsville  MN
* Cecilia Nicklaus Bachelor of Arts Magna Cum Laude Burnsville  MN
Zephaniah Willard Bachelor of Arts Burnsville  MN
Bree Erickson Master of Science Cambridge  MN
* Matthew Gallegos Doctor of PhysicalTherapy Canby  MN
* Matthew Sisk Bachelor of Science Canby  MN
* Dominic Streeter Bachelor of Science Summa Cum Laude Chanhassen  MN
Benjamin Helget Bachelor of Science Summa Cum Laude Clearwater  MN
* Jessica Bennett Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Cohasset  MN
Brandon Gill Bachelor of Science Summa Cum Laude Cold Spring  MN
* Alec Losinski Doctor of PhysicalTherapy Cold Spring  MN
Joseph Buechele Bachelor of Science Coon Rapids  MN
* Abbegayle Kisrow Master of Science Coon Rapids  MN
* Jonathan Nelson Master of Business Admin Coon Rapids  MN
* Sara Thul Master of Science in Nsg Coon Rapids  MN
* Linnea Kisby Bachelor of Science Cottage Grove  MN
* Jennifer Del Vecchio Bachelor of Science in Nursing Crookston  MN
* Kate Holtman Master of Business Admin Crookston  MN
* Kate Holtman Master of Science in Nsg Crookston  MN
Emma Morlan Master of Education Crookston  MN
Trever Kaiser Bachelor of Science Dassel  MN
* Matthew Kreklow Bachelor of Science Cum Laude Delano  MN
Matthew Kreklow Master of Business Admin Delano  MN
* Elijah Arras Bachelor of Science in Nursing Detroit Lakes  MN
Jason Coalwell Bachelor of Science Detroit Lakes  MN
Al Fowler Bachelor of Science Cum Laude Detroit Lakes  MN
Irelyn Fowler Bachelor of Science Summa Cum Laude Detroit Lakes  MN
Sarah Fulton Master of Business Admin Detroit Lakes  MN
Sarah Fulton Master of Science in Nsg Detroit Lakes  MN
Trisa Hutchinson Dr Occupational Therapy Detroit Lakes  MN
* Kylie Johnson Master of Public Administ Detroit Lakes  MN
* Catherine Larson Master of Education Detroit Lakes  MN
Kayla Malvick Master of Science Detroit Lakes  MN
Austin Hawk Master of Business Admin Dilworth  MN
Michelle Hernandez Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Dilworth  MN
Ryan Weiser Master of Business Admin Dilworth  MN
Lauren Hortsch Bachelor of Science Eagan  MN
* Anthony Sarne Doctor of PhysicalTherapy Eagan  MN
* Chad Boushee Master of Business Admin East Grand Forks  MN
* Jonathan Enright Master of Business Admin East Grand Forks  MN
* Elizabeth Feliciano Bachelor of Science Magna Cum Laude East Grand Forks  MN
Christopher Hams Bachelor of Science East Grand Forks  MN
* Travis Holte Master of Business Admin East Grand Forks  MN
Carmen Norton Master of Science in Nsg East Grand Forks  MN
* Cassandra Peck Master of Business Admin East Grand Forks  MN
* Cassandra Peck Master of Science in Nsg East Grand Forks  MN
Kelsey Tretter Master of Science East Grand Forks  MN
* Mary Vanyo Master of Science East Grand Forks  MN
Kloe Wavra Bachelor of Science Cum Laude East Grand Forks  MN
Vaughn Deinhart Bachelor of Science Eden Prairie  MN
* Maria McDonald Bachelor of Science Summa Cum Laude Eden Prairie  MN
Catherine Waggoner Bachelor of Science Magna Cum Laude Eden Prairie  MN
Bridgette Fink Bachelor of Arts Edina  MN
Isabel Jennen Bachelor of Science Elbow Lake  MN
* Mackenzie Ellis Master of Business Admin Elk River  MN
Maria Kalkman Bachelor of Science Elk River  MN
Jessica Doty Master of Business Admin Euclid  MN
Jessica Doty Master of Science in Nsg Euclid  MN
Anna Nordquist Bachelor of Univ Studies Fairmont  MN
Bethany Allen Bachelor of Science Magna Cum Laude Faribault  MN
Jacob Heselton Bachelor of Arts Faribault  MN
* Marie McCarthy Bachelor of Science in Nursing Faribault  MN
Clare Volkmuth Bachelor of Science Faribault  MN
Aidan Goblirsch Bachelor of Arts Cum Laude Farmington  MN
Grant Manninen Bachelor of Science Farmington  MN
Danica Newburg Bachelor of Science Farmington  MN
Jeffrey Beck Master of Business Admin Fergus Falls  MN
Tara Charboneau Doctor of Nursing Practic Fergus Falls  MN
Emily Nelson Master of Science Fergus Falls  MN
Brianna Rasmusson Doctor of PhysicalTherapy Fergus Falls  MN
* Hannah Campbell Master of Science Fertile  MN
* Megan Fuglseth Bachelor of Science Summa Cum Laude Fertile  MN
Nicole Straus Doctor of Nursing Practic Fertile  MN
* Lorelei Jorgenson Bachelor of Science Fisher  MN
* Jared Pflipsen Bachelor of Science Summa Cum Laude Foley  MN
Emily Reinbold Bachelor of Science in Nursing Summa Cum Laude Foley  MN
Brooke Thell Bachelor of Science in Nursing Foley  MN
Daniel Werlinger Bachelor of Science Cum Laude Foley  MN
* Jessica Hentges Bachelor of Science Cum Laude Forest Lake  MN
* Jessica Hentges Bachelor of Arts Cum Laude Forest Lake  MN
* Xavier Latawiec Bachelor of Science Forest Lake  MN
Margarethe Longsdorf Bachelor of Arts Magna Cum Laude Forest Lake  MN
* Michael Johnson Bachelor of Science Frazee  MN
Susan Ross Doctor of Nursing Practic Frazee  MN
* Samantha Wiechman Bachelor of Science Summa Cum Laude Freeport  MN
Kara Klingenberg Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Fridley  MN
Matthew Wysopal Bachelor of Science Fridley  MN
Davin Jarvela Bachelor of Arts Magna Cum Laude Gilbert  MN
Anastasia Koralewski Bachelor of Science Glencoe  MN
Jenna Janu Master of Business Admin Glenwood  MN
* Ryan Stottler Master of Science Glenwood  MN
Madison Truscinski Doctor of PhysicalTherapy Greenbush  MN
* Katie Maaninga Master of Education Hallock  MN
* Nicole Steien Doctor of Nursing Practic Hallock  MN
* Kelsey Green Bachelor of Arts Cum Laude Ham Lake  MN
* Hannah McDonald Bachelor of Science Ham Lake  MN
Sara Schluender Bachelor of Arts Summa Cum Laude Ham Lake  MN
Jacob O’Meara Bachelor of Science Magna Cum Laude Harris  MN
* Kayla O’Meara Bachelor of Science Summa Cum Laude Harris  MN
Austin Eichmann Bachelor of Science Hastings  MN
* Gabrielle Hagen Master of Science Hawley  MN
* Jessica Bruce Master of Education Henning  MN
* Gretchen Freed Master of Project Mgt Henning  MN
* Michael Gustavsson Master of Education Hibbing  MN
* Stacy Sampson Bach of Sci in Res Ther Magna Cum Laude Hibbing  MN
* Ciara Hutchison Bachelor of Science Magna Cum Laude Hopkins  MN
* Courtney Reger Master of Business Admin Hutchinson  MN
Alexandra Wortz Dr Occupational Therapy Hutchinson  MN
Seamus Waters Master of Business Admin Inver Grove Heights  MN
* Simone Mooney Bachelor of Science Isanti  MN
* Jeremy Levenhagen Master of Science in Nsg Karlstad  MN
* Madison Thompson Doctor of PhysicalTherapy Karlstad  MN
Kristi Grzadzieleski Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Lake Bronson  MN
Samantha Bartelt Master of Science in Nsg Lake Park  MN
* Emma Ulmer Doctor of PhysicalTherapy Lake Park  MN
Reece English Bachelor of Science Summa Cum Laude Lakeville  MN
Amanda Isabell Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Lakeville  MN
Hunter Haas Master of Business Admin Lindstrom  MN
* Lindsey Baufield Bachelor of Science Cum Laude Lino Lakes  MN
Amanda Forliti Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Linwood  MN
Alyssa Raiber Dr Occupational Therapy Litchfield  MN
Shelby DeCann Dr Occupational Therapy Little Falls  MN
* Mallory Kenna Master of Science Little Falls  MN
Natalee Geerts Bachelor of Arts Summa Cum Laude Long Lake  MN
Carolyn Dinkel Bachelor of Arts Summa Cum Laude Long Prairie  MN
Claire Liebsch Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Long Prairie  MN
* Theresa Liebsch Bachelor of Science Long Prairie  MN
Elizabeth Sauer Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Long Prairie  MN
Allison Winge Master of Science Long Prairie  MN
* Jordan Halvorson Doctor of PhysicalTherapy Madison  MN
Emma Stierman Bachelor of Science Mahtomedi  MN
* Michaela Feist Bachelor of Science in Nursing Maple Grove  MN
Jordan Mauch Dr Occupational Therapy Maple Grove  MN
Erin Hislop Dr Occupational Therapy Mapleton  MN
* Kevin Gergen Bachelor of Science Marshall  MN
Ashley Schotzko Bachelor of Univ Studies Marshall  MN
Diana Nathe Bachelor of Science Summa Cum Laude Melrose  MN
* Travis Ahlf Bachelor of Science Menahga  MN
Anna Evans Bachelor of Arts Magna Cum Laude Mendota Heights  MN
* Dennis Austin Master of Science Minneapolis  MN
Joseph Lundgren Audi Bachelor of Science Cum Laude Minneapolis  MN
* Bernesia Radcliffe Master of Science in Nsg Minneapolis  MN
Johnnie Turner III Bachelor of Science Magna Cum Laude Minneapolis  MN
Danielle Zephier Master of Business Admin Minneapolis  MN
* Samuel Garvey Bachelor of Science Minneota  MN
Claudia Rabaey Bachelor of Science Summa Cum Laude Minneota  MN
Sofia Rabaey Doctor of PhysicalTherapy Minneota  MN
* Andrew Syrup Master of Business Admin Minnetonka  MN
* Gabrielle Moffitt Master of Science Monticello  MN
* Jefferey Pratt Bachelor of Science Monticello  MN
* Jake Schmitz Master of Business Admin Monticello  MN
Chad Aaseth Master of Business Admin Moorhead  MN
Anna Blasey Master of Science in Nsg Moorhead  MN
* Michael DeKrey Bachelor of Science Moorhead  MN
* Matthew Ellingson Master of Education Moorhead  MN
* Crystal Graening Master of Science in Nsg Moorhead  MN
Allyson Grimley Dr Occupational Therapy Moorhead  MN
* Emily Haagenson Master of Business Admin Moorhead  MN
* Richard Harvala Master of Science Moorhead  MN
* Julia Johnson Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Moorhead  MN
Megan Kelly Bachelor of Science Magna Cum Laude Moorhead  MN
* Dylan Lorenzen Master of Business Admin Moorhead  MN
Isaac Noel Bachelor of Science Magna Cum Laude Moorhead  MN
Andrea Oknick Master of Business Admin Moorhead  MN
* Kristen Sailer Master of Education Moorhead  MN
Anne Stram Master of Science in Nsg Moorhead  MN
* Rebecca Thorp Bachelor of Arts Moorhead  MN
Hayley Carlson Doctor of PhysicalTherapy Motley  MN
Arika Nelson Master of Education Nashwauk  MN
* Faustina Gray Bachelor of Arts Summa Cum Laude Nevis  MN
* Claire Davis Bachelor of Science New Brighton  MN
Madeleine Fink Bachelor of Arts Cum Laude New Brighton  MN
* MaryGrace Franz Bachelor of Univ Studies Summa Cum Laude New Hope  MN
Casey McDonald Bachelor of Science Cum Laude New Market  MN
* Sydney Pexa Bachelor of Science in Nursing Cum Laude New Prague  MN
Annie Roufs Bachelor of Arts Summa Cum Laude New Ulm  MN
Jenny Kratochvil Master of Business Admin Oakdale  MN
* Mary Treinen Bachelor of Science Ortonville  MN
* Nathaniel Treinen Bachelor of Science Magna Cum Laude Ortonville  MN
Jaclyn Dew Bachelor of Science in Nursing Osakis  MN
* Laura Brekke Master of Science in Nsg Otsego  MN
Andrea Bothun Master of Science Owatonna  MN
Madison Gapp Bachelor of Science Summa Cum Laude Park Rapids  MN
Matthew Satterlie Bachelor of Science Cum Laude Pelican Rapids  MN
Kailey Van Eps Dr Occupational Therapy Pennock  MN
Anne Corbett Bachelor of Science Summa Cum Laude Pierz  MN
* Mark Brey Bachelor of Science Plymouth  MN
Sophia Jung Bachelor of Science Magna Cum Laude Plymouth  MN
Lovena Kabba Master of Science in Nsg Plymouth  MN
* Chidinma Njoku Doctor of Nursing Practic Plymouth  MN
* Emma Schindler Bachelor of Science Cum Laude Plymouth  MN
John Schindler Bachelor of Science Magna Cum Laude Plymouth  MN
Abigail Buhain Bachelor of Science Prior Lake  MN
* Melissa Rowe Master of Business Admin Proctor  MN
* Melissa Rowe Master of Science in Nsg Proctor  MN
* Maureen Kurgat Doctor of Nursing Practic Ramsey  MN
* Mary Cook Doctor of Nursing Practic Red Lake  MN
Nichole Beauchane Master of Business Admin Red Lake Falls  MN
* Steffen Bettich Doctor of PhysicalTherapy Red Wing  MN
Johnathan Supan Bachelor of Science in Nursing Rice  MN
* Lucas Blanchard Doctor of PhysicalTherapy Richfield  MN
* Amanda Bitz Master of Science in Nsg Rochester  MN
Sarah Hegland Bachelor of Science in Nursing Rochester  MN
* Mary Keller Master of Science in Nsg Rochester  MN
Nicole Sharp Master of Science in Nsg Rochester  MN
* Daniel Wagner Master of Science Rochester  MN
* Corbin Horner Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Rogers  MN
Tyler Erickson Dr Occupational Therapy Roseau  MN
Brooks Lommen Bachelor of Univ Studies Roseau  MN
* JaNae Pahlen Doctor of PhysicalTherapy Roseau  MN
Lauren Spindler Bachelor of Science in Nursing Rosemount  MN
Anna Hill Bachelor of Arts Summa Cum Laude Roseville  MN
Molly Presler Bachelor of Science Summa Cum Laude Royalton  MN
Stephanie Hauf Bachelor of Science Summa Cum Laude Sabin  MN
Chelsey Lammers Master of Project Mgt Sabin  MN
Mikayla Lindquist Bachelor of Science Saint Francis  MN
Benjamin Ahlbrecht Bachelor of Science Magna Cum Laude Saint Louis Park  MN
* Anna Nietfeld Bachelor of Science Magna Cum Laude Saint Michael  MN
Olivia Salonek Bachelor of Science Saint Michael  MN
Katherine Book Bachelor of Science Saint Paul  MN
* Alexander Davis Bachelor of Science Saint Paul  MN
* Mudiaga Kpohraror Master of Public Administ Saint Paul  MN
Vivian Kyereme Master of Science in Nsg Saint Paul  MN
* Adam Flemming Doctor of PhysicalTherapy Sartell  MN
Stephanie Otremba Bachelor of Science Cum Laude Sartell  MN
Christopher Vortherms Master of Business Admin Sauk Rapids  MN
Miranda Sharp Bachelor of Arts Magna Cum Laude Savage  MN
* Katelyn Corrigan Bachelor of Science Shakopee  MN
* Dominic Miller Bachelor of Science Cum Laude Shakopee  MN
* Mallory Sharp Bachelor of Arts Magna Cum Laude Shakopee  MN
* Julie Donnelly Bachelor of Science Magna Cum Laude Shoreview  MN
* Rachael Hinnenkamp Bachelor of Science Cum Laude Shoreview  MN
Augustine Spencer Bachelor of Science Shoreview  MN
* Christiana Spencer Bachelor of Science Magna Cum Laude Shoreview  MN
* Megan Helget Bachelor of Science Cum Laude Sleepy Eye  MN
Simon Statz Bachelor of Arts Summa Cum Laude South St. Paul  MN
Brandon Schultz Bachelor of Science Magna Cum Laude St. Clair  MN
* Nicole Urbowicz Bachelor of Science in Nursing St. Cloud  MN
Jessica Carvatt Dr Occupational Therapy St. James  MN
Meghan Johnson Doctor of PhysicalTherapy St. Joseph  MN
Carolyn Wick Bachelor of Science Magna Cum Laude St. Joseph  MN
Brandon Plasch Bachelor of Science St. Paul  MN
Thomas Rumpza Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude St. Paul  MN
Grace Worner Bachelor of Science Starbuck  MN
David Ponath Master of Science Stillwater  MN
Justin Tillich Master of Education Twin Valley  MN
* Raquel Crowe Bachelor of Science Summa Cum Laude Upsala  MN
Hannah Carlson Dr Occupational Therapy Vadnais Heights  MN
Chelsea Peterson Bachelor of Science Virginia  MN
* Sara Dvorak Master of Science in Nsg Warren  MN
Jessica Korynta Master of Business Admin Warren  MN
Lindsay Olimb Master of Science Warroad  MN
* Timothy Palmquist Master of Business Admin Warroad  MN
Averi Dahlberg Bachelor of Science Cum Laude Waseca  MN
Brock Kolander Dr Occupational Therapy Waseca  MN
Colin Ayers Master of Business Admin Waterville  MN
Madeline Moore Doctor of PhysicalTherapy Wayzata  MN
* Thomas Burr Bachelor of Science Cum Laude West Saint Paul  MN
Emily Klimisch Bachelor of Science Summa Cum Laude West St. Paul  MN
Madisyn Braaten Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Wheaton  MN
Michael Dettloff Bachelor of Arts Cum Laude White Bear Lake  MN
Lucas Lahlum Bachelor of Arts Cum Laude White Bear Lake  MN
Anna Morrison Dr Occupational Therapy White Bear Lake  MN
Elizabeth Thein Bachelor of Science Summa Cum Laude White Bear Lake  MN
* Nichole Felder Bachelor of Science Cum Laude Winsted  MN
Sarah Apanian Doctor of PhysicalTherapy Woodbury  MN
Kristin Elsbernd Dr Occupational Therapy Woodbury  MN
Maura Stevenson Bachelor of Science Magna Cum Laude Woodbury  MN
Madelyn Jents Bachelor of Arts Magna Cum Laude Wyoming  MN
* Brandon Giese Master of Science Zimmerman  MN
* Ethan Stevenson Bachelor of Arts Cum Laude Ashland  MO
* Nicole Allcock Master of Science Cape Girardeau  MO
* Mary Benny Master of Science in Nsg Kansas City  MO
John Buckley Bachelor of Arts St. Louis  MO
Michelle Cathey Master of Business Admin Ashland  MS
* Mackenzie Perkins Master of Business Admin Hernando  MS
Dustin Stewart Bach of Sci in Res Ther Iuka  MS
Bailee Senecal Dr Occupational Therapy Avon  MT
* Nicole Schladetsch Bachelor of Science Magna Cum Laude Belgrade  MT
* Andrew Pike Bachelor of Science Big Timber  MT
* Gregory Aders Doctor of PhysicalTherapy Billings  MT
Madison Bergthold Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Billings  MT
* Alyssa Boese Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Billings  MT
Kerry Candy Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Billings  MT
Ann Compson Doctor of Nursing Practic Billings  MT
* Garrett Flaming Master of Project Mgt Billings  MT
Brenda Held Master of Business Admin Billings  MT
Faith Horpestad Doctor of Nursing Practic Billings  MT
* Brian Hundtofte Master of Business Admin Billings  MT
* Brian Hundtofte Master of Science in Nsg Billings  MT
* Jason Kleinschmidt Bach of Sci in Res Ther Billings  MT
* Jennifer Kobza Master of Business Admin Billings  MT
Jesse LaFuze Master of Business Admin Billings  MT
* Hope Martin Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Billings  MT
Parker McRae Bachelor of Science Cum Laude Billings  MT
Amanda Michael Dr Occupational Therapy Billings  MT
Madison Mulvaney Dr Occupational Therapy Billings  MT
Alycea Nelson Master of Science Billings  MT
Jacob Pankratz Bachelor of Arts Billings  MT
Gwynn Pehler Doctor of Nursing Practic Billings  MT
Kristy Schneider Bachelor of Science Magna Cum Laude Billings  MT
Mckenzie Wandler Bachelor of Science Cum Laude Billings  MT
* Sage Way Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Billings  MT
* Grady Blewett Bachelor of Science Bozeman  MT
Shawn Melland Bachelor of Univ Studies Bozeman  MT
* Christian Murray Master of Science Bozeman  MT
Ashlen Nelson Master of Science in Nsg Bozeman  MT
Denyse Morgan Bachelor of Science in Nursing Bridger  MT
Morgan Ouellette Dr Occupational Therapy Butte  MT
* Brooke Nicholson Bachelor of Science Magna Cum Laude Chinook  MT
Chantel Schara Bachelor of Science Circle  MT
* Kimmy Walks Master of Science Crow Agency  MT
Sierra Machart Bachelor of Science Cum Laude Culbertson  MT
* Nicholas Oelkers Master of Science Culbertson  MT
Renee Oelkers Doctor of PhysicalTherapy Culbertson  MT
Chase Gerer Master of Business Admin Denton  MT
Kelly Danielson Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Fairview  MT
* Levi Clagett Bachelor of Science Florence  MT
Morgan Guttenberg Bachelor of Science in Nursing Fort Peck  MT
* Abby Hill Bachelor of Science Cum Laude Glendive  MT
* Annie Hill Master of Science Glendive  MT
* Luke Hill Bachelor of Science Glendive  MT
Cali Modglin Bachelor of Science Great Falls  MT
* Jordan Wilkins Bachelor of Arts Summa Cum Laude Great Falls  MT
Shayden Todhunter Bachelor of Science Cum Laude Harlowton  MT
* Hannah Fischer Bachelor of Science Summa Cum Laude Helena  MT
* Christine Kaiserski Bachelor of Science Summa Cum Laude Helena  MT
* Lucas Kreamer Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Helena  MT
* Sarah Kreamer Bachelor of Science Magna Cum Laude Helena  MT
* Patricia Martin Bachelor of Science Summa Cum Laude Helena  MT
* Rebecca McGillivray Master of Science Helena  MT
Emily Szczepaniak Bachelor of Science Helena  MT
* Katherine Murphy Bach of Sci in Res Ther Summa Cum Laude Jefferson City  MT
* Deidre FitzGerald Master of Science in Nsg Jordan  MT
Reta Hatton Dr Occupational Therapy Kalispell  MT
* Brock Frisbie Bachelor of Science Cum Laude Lambert  MT
* Michael Buster Bachelor of Science Laurel  MT
Teresa Twichel Bachelor of Arts Laurel  MT
Kelly Dengel Bachelor of Science in Nursing Lewistown  MT
* Courtney Moline Master of Science in Nsg Lewistown  MT
* Tyson Carney Bachelor of Science Summa Cum Laude Malta  MT
Cru Darrah Bachelor of Science Cum Laude Malta  MT
Garrett Baldry Dr Occupational Therapy Miles City  MT
Haeley Bauer Master of Science Miles City  MT
* Mckenna Arledge Bachelor of Science Cum Laude Missoula  MT
Sarah Bowers Dr Occupational Therapy Missoula  MT
Andrew Brooks Bachelor of Science Magna Cum Laude Missoula  MT
Jordan Hegel Bachelor of Science Missoula  MT
* Amanda Huss Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Missoula  MT
Cassidy Pierce Bachelor of Science Cum Laude Missoula  MT
Garett Schild Doctor of PhysicalTherapy Missoula  MT
Gretchen Henke Bachelor of Univ Studies Magna Cum Laude Park City  MT
* Julia Bagnell Master of Science Polson  MT
* Jacob Young Master of Science Polson  MT
* Miranda Dupree Doctor of PhysicalTherapy Seeley Lake  MT
* Cameron Trudell Master of Business Admin Sidney  MT
Tara Hess Bachelor of Science in Nursing Terry  MT
Joshua Wulfekuhle Bachelor of Science Cum Laude Thompson Falls  MT
Samantha Johnson Dr Occupational Therapy Whitefish  MT
Vallie Nelson Bachelor of Science Cum Laude Wibaux  MT
Shaun Hickey Bachelor of Science Magna Cum Laude Saint John  NB
Steven Smith Doctor of Education Clayton  NC
Cristina Serrano Master of Business Admin Clinton  NC
Isabella Heidtman Bachelor of Science Summa Cum Laude Denver  NC
Jasalynn Nesbitt Master of Science Fayetteville  NC
* Nathan Dehne Master of Business Admin Holly Springs  NC
Everett Reeck Master of Business Admin Raleigh  NC
* Joshua Mower Master of Science Ramseur  NC
* Stephanie Sharp Master of Science in Nsg Wilson  NC
Courtney Lautt Bachelor of Science in Nursing Alice  ND
* Christina Erb Bachelor of Science Summa Cum Laude Amenia  ND
Kari Slominski Bachelor of Science Ardoch  ND
* Jennifer Jensen Master of Science in Nsg Argusville  ND
* Samantha Andersson Master of Education Arthur  ND
* Alicia Ladd Master of Business Admin Arvilla  ND
* Billy Ladd Master of Business Admin Arvilla  ND
Raechelle Salzer Doctor of PhysicalTherapy Ashley  ND
Chantal Schroeder Bachelor of Science in Nursing Baldwin  ND
Margaret Rasmussen Bachelor of Arts Summa Cum Laude Bathgate  ND
Stephanie Gerving Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Beach  ND
Kayla Allery Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Belcourt  ND
Joseph Baker Bachelor of Univ Studies Belcourt  ND
Jenna Blue Master of Education Belcourt  ND
Whittney Blue Master of Education Belcourt  ND
Vicky Breland Master of Education Belcourt  ND
Brennon Davis Master of Education Belcourt  ND
Jolene DeCoteau Master of Business Admin Belcourt  ND
Payton Decoteau Master of Education Belcourt  ND
Colinda Grant Master of Education Belcourt  ND
* Samantha Grant Master of Education Belcourt  ND
Lacey Henry Master of Education Belcourt  ND
Jaycee Laducer Master of Business Admin Belcourt  ND
Marilyn Laducer Master of Education Belcourt  ND
* Susie Laducer Master of Business Admin Belcourt  ND
Tracey Laducer Master of Education Belcourt  ND
Aimee Langan Master of Education Belcourt  ND
* Patrick Marcellais Bachelor of Science Belcourt  ND
Melvin McCloud Master of Education Belcourt  ND
Linzi Morin Bachelor of Science Belcourt  ND
Alixena Patnaude Doctor of Education Belcourt  ND
Geraldine Peltier Master of Education Belcourt  ND
* Kelsey Peltier Master of Education Belcourt  ND
Terri Peltier Master of Education Belcourt  ND
Josephine Poitra Master of Education Belcourt  ND
Mandy Swain Bachelor of Science Cum Laude Belcourt  ND
* Anthony Vandal Doctor of Education Belcourt  ND
* Mara Obrigewitch Bachelor of Science Magna Cum Laude Belfield  ND
Hailey Zwirner Bachelor of Science Cum Laude Berlin  ND
Samantha Zwirner Bachelor of Science Berlin  ND
Hannah Baranick Bachelor of Science Magna Cum Laude Beulah  ND
Alec Battest Bachelor of Science Summa Cum Laude Beulah  ND
Chelsey Bosch Master of Education Beulah  ND
Hannah Obrigewitch Bachelor of Science Cum Laude Beulah  ND
* Kylie Scherer Master of Science Beulah  ND
Billie Weltikol Master of Business Admin Beulah  ND
Corina Abbatoye Master of Project Mgt Bismarck  ND
* Halli Ackerman Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
Emily Aichele Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* Irene Akosah-Appiah Bachelor of Science Bismarck  ND
Emerald Albrecht Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
Carrie Alzair Master of Science in Nsg Bismarck  ND
* Courtney Ames Master of Education Bismarck  ND
* Jennifer Anderson Master of Science Bismarck  ND
* Josephine Anderson Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Kierra Anderson Bachelor of Science Bismarck  ND
Noah Anderson Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Daryl Andes Master of Project Mgt Bismarck  ND
* Rosanne Ashline Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* John Aworon Master of Business Admin Bismarck  ND
Olivia Bachmeier Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Aaron Bales Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Olivia Barry Master of Education Bismarck  ND
Kenzie Bauer Master of Education Bismarck  ND
* Paige Baumgartner Master of Education Bismarck  ND
Alexius Belile Bachelor of Science Bismarck  ND
Alaina Berger Bachelor of Univ Studies Bismarck  ND
* Taylor Berger Bachelor of Science Bismarck  ND
Chelsey Best Master of Science in Nsg Bismarck  ND
Emily Bichler Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Troy Bichler Doctor of Education Bismarck  ND
Jessica Bilquist Master of Science Bismarck  ND
* Talon Bitz Bachelor of Science Bismarck  ND
Cassandra Boehm Bach of Sci in Res Ther Magna Cum Laude Bismarck  ND
Keaton Boehm Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
Steven Bohl Master of Business Admin Bismarck  ND
Isaac Bolton Bachelor of Science Bismarck  ND
Tyler Boone Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Brent Borkhuis Bachelor of Science Bismarck  ND
* Sonja Bosch Master of Science Bismarck  ND
Katharine Bousquet Bachelor of Science Bismarck  ND
Nathan Briggs Bachelor of Science Bismarck  ND
* Darwin Bring Master of Project Mgt Bismarck  ND
Madison Brown Bachelor of Science Bismarck  ND
* Tricia Brown Doctor of Nursing Practic Bismarck  ND
Kristen Brunelle Master of Business Admin Bismarck  ND
Kristen Brunelle Master of Science in Nsg Bismarck  ND
Scott Bruns Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Kylie Buchholz Doctor of Nursing Practic Bismarck  ND
* Sara Buchholz Bachelor of Science Bismarck  ND
Marleigh Buechler Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Jessica Burkett Master of Science Bismarck  ND
Peter Burns Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bismarck  ND
* Christy Cameron Master of Science Bismarck  ND
* Eric Capouch Bachelor of Science Bismarck  ND
* Marianne Carik Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
Mitchel Carter Bachelor of Science Bismarck  ND
Jaime Chaske Master of Business Admin Bismarck  ND
Jaelyn Chathams Master of Science Bismarck  ND
* Logan Christensen Master of Education Bismarck  ND
Ryan Clark Master of Education Bismarck  ND
* Peter Comis Master of Science Bismarck  ND
Julia Conduff Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bismarck  ND
Jayla Cote Master of Science in Nsg Bismarck  ND
Gerald Cozzi Master of Business Admin Bismarck  ND
* Peter Czapiewski Master of Public Administ Bismarck  ND
* Landon DeKrey Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Katie Dewald Bachelor of Science Bismarck  ND
* Bryan Diede Master of Business Admin Bismarck  ND
* Jamison Dietrich Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Morgen Dietrich Master of Business Admin Bismarck  ND
Madelyn Dinkel Bachelor of Science Bismarck  ND
Ashley Dockter Master of Business Admin Bismarck  ND
Ashley Dockter Master of Project Mgt Bismarck  ND
Bailey Doll Bachelor of Science Bismarck  ND
* Emily Dosch Bachelor of Arts Summa Cum Laude Bismarck  ND
Anthony Dukart Master of Business Admin Bismarck  ND
Madeline Easton Bachelor of Science Bismarck  ND
* Hunter Eckert Bachelor of Science Bismarck  ND
* Jody Eckert Doctor of Education Bismarck  ND
* Bryce Eckman Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* Brendon Ehrlich Doctor of PhysicalTherapy Bismarck  ND
* Candace Ell Master of Science Bismarck  ND
Blake Emmel Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Lana Fairbanks Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
Tyler Famias Bachelor of Science Bismarck  ND
* Brian Faris Master of Business Admin Bismarck  ND
* MacKayla Feeney Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Reed Feland Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Madison Ferderer Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Anna-Kay Ferguson Master of Science in Nsg Bismarck  ND
Anna-Kay Ferguson Master of Business Admin Bismarck  ND
* Kylie Fettig Master of Education Bismarck  ND
Sheena Fetzer Master of Science Bismarck  ND
* Jillian Fields Master of Science Bismarck  ND
Megan Fields Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Kayla Fischer Bachelor of Science Bismarck  ND
* Morgan Fischer Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bismarck  ND
Seth Fisher Doctor of Nursing Practic Bismarck  ND
Cole Fleck Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Henry Fleischacker Bachelor of Arts Bismarck  ND
* Andrew Flom Bachelor of Science Bismarck  ND
Lauren Folmer Master of Science Bismarck  ND
* Robert Ford Bachelor of Science Bismarck  ND
Adam Fortney Bachelor of Arts Cum Laude Bismarck  ND
Brent Freese Master of Business Admin Bismarck  ND
* Cameron Fuerstenberg Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Lauren Gebeke Doctor of PhysicalTherapy Bismarck  ND
* Amber Geiger Master of Education Bismarck  ND
Katrina Gellerman Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Sarah Gellerman Bachelor of Music Summa Cum Laude Bismarck  ND
Thomas Gilchrist Doctor of PhysicalTherapy Bismarck  ND
Jacob Glass Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Janel Glass Master of Science Bismarck  ND
Scott Glasser Master of Business Admin Bismarck  ND
Evan Gowen Bachelor of Science Bismarck  ND
* Jackson Grad Bachelor of Arts Bismarck  ND
Ian Grande Master of Education Bismarck  ND
Joshua Griffin Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
Megan Griffin Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
Michael Grossman Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
MaryJo Guilbert Master of Education Bismarck  ND
Lincoln Hagen Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Matthew Hammerschmidt Bachelor of Science Bismarck  ND
McKayla Hanson Dr Occupational Therapy Bismarck  ND
* Sharol Haugen Master of Education Bismarck  ND
* Kaelee Heidt Master of Education Bismarck  ND
* Shana Heinrich Master of Science in Nsg Bismarck  ND
* Connor Hellebust Bachelor of Science Bismarck  ND
* Katie Henes Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Molly Herrington Master of Business Admin Bismarck  ND
Philip Hoffert Master of Business Admin Bismarck  ND
* Joshua Hoffman Doctor of Nursing Practic Bismarck  ND
* Meredith Holt Bachelor of Science Bismarck  ND
Kelsey Holzer Doctor of Nursing Practic Bismarck  ND
Tana Hoornaert Master of Science Bismarck  ND
* Alexandra Horner Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
Jason Horner Master of Education Bismarck  ND
* TaLena Horner Bachelor of Science Bismarck  ND
Hayley Horntvedt Master of Project Mgt Bismarck  ND
Amy Howard Bachelor of Science Bismarck  ND
* Sarah Hsu Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bismarck  ND
Andrew Huber Bachelor of Science Bismarck  ND
* Tessa Huck Bachelor of Science Bismarck  ND
Steven Hutzenbiler Bachelor of Arts Magna Cum Laude Bismarck  ND
Brian Isaacson Master of Business Admin Bismarck  ND
Sarah Jangula Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Madison Jensen Dr Occupational Therapy Bismarck  ND
Zachary Jensen Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Alexander Johnson Bach of Sci in Res Ther Summa Cum Laude Bismarck  ND
* Andrew Johnson Doctor of PhysicalTherapy Bismarck  ND
Adam Jones Master of Education Bismarck  ND
* Patrick Joyce Master of Science Bismarck  ND
* Amber Just Bachelor of Univ Studies Bismarck  ND
* Grace Francisca Kagucia Master of Science Bismarck  ND
* Ashley Kann Master of Business Admin Bismarck  ND
* Kyle Kapsch Master of Business Admin Bismarck  ND
Ryan Kaufman Master of Education Bismarck  ND
* Callie Kauk Bachelor of Arts Bismarck  ND
Benjamin Keaveny Master of Business Admin Bismarck  ND
Aidan Kelly Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
* Tanisha Kieper Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Jessica Kindseth Master of Science in Nsg Bismarck  ND
* Christine King Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Kaitlyn Kipp Master of Science Bismarck  ND
Evan Konieczka Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Tayler Kopp Bachelor of Science Bismarck  ND
* Christopher Kosiak Bachelor of Univ Studies Bismarck  ND
Zachary Kost Master of Education Bismarck  ND
* Katherine Kraft Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
Troy Kravig Master of Business Admin Bismarck  ND
* Noah Krebs Bachelor of Science Bismarck  ND
* Thomas Krieger Bach of Sci in Res Ther Summa Cum Laude Bismarck  ND
* Darby Krivoruchka Master of Education Bismarck  ND
* Nicole Krivoruchka Master of Public Administ Bismarck  ND
* Karly Kruckenberg Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Bismarck  ND
Thomas Kubisiak Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* Reshab Kumar Bachelor of Science Bismarck  ND
Madison Kurle Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Zachary Kuznia Master of Education Bismarck  ND
* Abigail Landenberger Master of Science Bismarck  ND
* Dylan Larson Bachelor of Science Bismarck  ND
Emma Larson Bachelor of Science Bismarck  ND
Russell Larson Master of Science Bismarck  ND
Taylor Lassiter Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Jaime Lawler Master of Project Mgt Bismarck  ND
* Thomas Lawler Master of Business Admin Bismarck  ND
Benjamin Lee Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Travis Lee Bachelor of Science Bismarck  ND
Kari Leet Master of Science Bismarck  ND
* Haylie Leier Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bismarck  ND
Stephanie Leingang Master of Education Bismarck  ND
Isis Leite Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
Lynn Lindstrom Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* Luke Little Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Nicholas Mac Arthur Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Nicole Mansmith Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* Jacob Markel Master of Business Admin Bismarck  ND
Morgan Marquardt Bachelor of Science Bismarck  ND
* Zachary Martin Bachelor of Science Bismarck  ND
* Brittany Materi Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
Katherine Mathern Master of Science in Nsg Bismarck  ND
Paige Maxon Master of Business Admin Bismarck  ND
* Jason McEvers Master of Science Bismarck  ND
Angela McGinness Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bismarck  ND
* Michelle McKim Master of Science Bismarck  ND
* Kayla McLeod Master of Science in Nsg Bismarck  ND
* Monique Mcpherson Master of Business Admin Bismarck  ND
Eve Mercer Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Sarah Mertz Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Sarah Messmer Master of Business Admin Bismarck  ND
* Cloey Miller Bachelor of Science Bismarck  ND
* Sydney Miller Master of Science Bismarck  ND
Taylor Miller Bachelor of Science Bismarck  ND
Crystal Mills Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
Hailey Mills Master of Science in Nsg Bismarck  ND
* Anne Mittelsteadt Bachelor of Music Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Anne Mittelsteadt Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
Sydney Monger Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Ashley Morrell Master of Business Admin Bismarck  ND
* Brennen Morrell Master of Business Admin Bismarck  ND
Jeremiah Morrissette Bachelor of Science Bismarck  ND
* Marisa Mund Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Emily Mundahl Doctor of PhysicalTherapy Bismarck  ND
* Mariah Murphy Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Sydney Murphy Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Luke Nasers Master of Project Mgt Bismarck  ND
* Nicole Neibauer Bachelor of Science Bismarck  ND
Aaron Nelson Master of Business Admin Bismarck  ND
Kelly Nelson Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
Victoria Ngatia Master of Science Bismarck  ND
Kristopher Nicholson Bach of Applied Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
* Anim Njogho Doctor of PhysicalTherapy Bismarck  ND
Lashae Nolz Bachelor of Science Bismarck  ND
Lily Obrigewitch Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* Tiffany Ohlhauser Bachelor of Science Bismarck  ND
Jessica Oja Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
Joseph Olaoye Master of Business Admin Bismarck  ND
Christopher Oswald Bachelor of Science Bismarck  ND
* Benjamin Ottemoeller Bachelor of Arts Cum Laude Bismarck  ND
Austen Paluch Master of Education Bismarck  ND
* Maisie Patzner Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Bryce Peters Bachelor of Science Bismarck  ND
Scott Petrie Master of Business Admin Bismarck  ND
Nicholas Pfaff Bachelor of Science Bismarck  ND
Tatiana Pfaff Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Destiny Pfliiger Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Jennifer Polk Master of Science Bismarck  ND
Kari Pollert Master of Business Admin Bismarck  ND
Lindsay Porten Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
Benjamin Porter Doctor of PhysicalTherapy Bismarck  ND
* Lexi Prange Bachelor of Science Bismarck  ND
* Cassidy Prince Bachelor of Science Bismarck  ND
* Devin Reinbold Bachelor of Science Bismarck  ND
Joshua Reiner Bachelor of Science Bismarck  ND
* Morgan Remboldt Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Tawniel Retzlaff Bachelor of Science Bismarck  ND
* Hannah Rexine Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bismarck  ND
Hannah Richter Bachelor of Science Bismarck  ND
Kielly Richter Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Jaden Rittenbach Bachelor of Univ Studies Bismarck  ND
Dana Ritzke Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Andrew Rohrich Master of Science Bismarck  ND
* Kelsey Roll Bachelor of Science Bismarck  ND
Adam Roper Master of Business Admin Bismarck  ND
* Casie Rossman Master of Education Bismarck  ND
Leif Rue Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
Michael Salwei Master of Business Admin Bismarck  ND
Bethany Sanda Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Abigail Sani Bachelor of Science Bismarck  ND
Isabelle Sanstead Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Briona Santovito Bachelor of Science Bismarck  ND
* Everlyn Sawe Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Bismarck  ND
Jaime Schaaf Doctor of PhysicalTherapy Bismarck  ND
* Benjamin Schafer Master of Business Admin Bismarck  ND
Brianna Scherr Bachelor of Science Bismarck  ND
Matthew Schmidt Master of Business Admin Bismarck  ND
Miranda Schmitt Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
Samera Schneider Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
* Jaiden Schuette Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* MiKayla Schuette Master of Education Bismarck  ND
Jessica Schulte Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bismarck  ND
* Alexis Schulz Doctor of Nursing Practic Bismarck  ND
Jane Schumacher Master of Science Bismarck  ND
* Kaelie Schumacher Bachelor of Arts Cum Laude Bismarck  ND
* Keegan Schwab Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Kiaya Schwab Bachelor of Science Bismarck  ND
Lindsey Schweitzer Bachelor of Science Bismarck  ND
Anessa Schwengler Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Bernadette Scott Master of Science Bismarck  ND
* Morgan Shae Bachelor of Science Bismarck  ND
Patrick Shea Master of Science Bismarck  ND
Jared Sherven Master of Business Admin Bismarck  ND
Matthew Shoemake Master of Business Admin Bismarck  ND
* Janeene Sibla Doctor of Education Bismarck  ND
Kayzanne Sibla Master of Science Bismarck  ND
Barret Smith Bachelor of Music Cum Laude Bismarck  ND
* Zachary Smith Bachelor of Science Bismarck  ND
* Robert Spady Bachelor of Science Bismarck  ND
Sara Stadick Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Talon Staudinger Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Samantha Steckler Master of Science Bismarck  ND
Alyssa Steiner Master of Education Bismarck  ND
Karen Stiegelmeier Dr Occupational Therapy Bismarck  ND
* Shaina Stiegelmeier Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
Jamie Stoppler Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
Cole Svihovec Bachelor of Science Bismarck  ND
Heidi Swenson Master of Science in Nsg Bismarck  ND
Brian Thompson Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
Brendan Thorp Master of Arts Bismarck  ND
Abigail Tillotson Bachelor of Science Bismarck  ND
Chandler Tobeck Bachelor of Science Bismarck  ND
* Erin Troftgruben Bachelor of Science Bismarck  ND
* Sydney Trottier Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
Mercedes Trujillo – Hanson Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Casey Uhler Bachelor of Science Bismarck  ND
* David Ukestad Master of Business Admin Bismarck  ND
* Krista Ulmer Bachelor of Science Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Brianna Vetter Bachelor of Arts Magna Cum Laude Bismarck  ND
Joseph Vetter Master of Business Admin Bismarck  ND
Joseph Vetter Master of Science in Nsg Bismarck  ND
* Minja Visnjic Master of Science Bismarck  ND
Paige Voegele Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Eden Volk Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
Briele Vollmuth Bachelor of Music Cum Laude Bismarck  ND
* Tamara Wagner Master of Education Bismarck  ND
Brynne Walk Bachelor of Science Bismarck  ND
* Sage Walz Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* Jackson Wandler Master of Business Admin Bismarck  ND
Kyla Wanzek Bachelor of Science Bismarck  ND
* Mallory Waters Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
Christian Weber Bachelor of Arts Bismarck  ND
* Kendra Weigel Bachelor of Science Bismarck  ND
* Kylee Welch Bachelor of Science in Nursing Bismarck  ND
* Tara Welch Master of Business Admin Bismarck  ND
Douglas Wiles Master of Public Administ Bismarck  ND
Bailey Wilhelm Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
* Samuel Wilke Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
* Jessica Wilkins Bachelor of Univ Studies Bismarck  ND
* Sarah Zander Bach of Sci in Res Ther Magna Cum Laude Bismarck  ND
* Andrea Zastoupil Bachelor of Science Cum Laude Bismarck  ND
Julia Zeller Bachelor of Science Summa Cum Laude Bismarck  ND
* Russell Ziegler Doctor of Education Bismarck  ND
Danielle Azure Master of Business Admin Bottineau  ND
Breanna Blue Bachelor of Science Bottineau  ND
* Cailee Sanchez Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Bottineau  ND
* Ashley Strong Bachelor of Science in Nursing Bottineau  ND
Douglas Winzenburg Doctor of PhysicalTherapy Bowbells  ND
LaToya Buzalsky Bachelor of Science in Nursing Bowman  ND
Lacey Feist-Young Bachelor of Science Cum Laude Bowman  ND
* Jaden Schoch Master of Education Bowman  ND
Ryan Keffeler Doctor of Nursing Practic Buchanan  ND
* Jillian Haseleu Bachelor of Science Magna Cum Laude Buffalo  ND
Brittney Pueppke Bachelor of Science in Nursing Buffalo  ND
* Sterling Byre Bachelor of Science Burlington  ND
Ashley Hettervig Bachelor of Science Cum Laude Buxton  ND
* Victoria Sprague Doctor of Education Cannon Ball  ND
Nevada Allen Master of Education Cannonball  ND
Dakota Eagle Master of Education Cannonball  ND
* Austin Konschak Bachelor of Science Carrington  ND
* Callie Krause Doctor of Nursing Practic Carrington  ND
* Ashley Neumiller Bachelor of Science Summa Cum Laude Carrington  ND
* Candace Nysted Bachelor of Science Summa Cum Laude Carrington  ND
Emma Rost Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Carrington  ND
* Chania Scherr Bachelor of Science Carrington  ND
Carrie Wolsky Master of Education Carrington  ND
* Autumn Alt Bachelor of Science Magna Cum Laude Carson  ND
* Ashley Fischer Master of Science Carson  ND
* Blane Schriock Bachelor of Arts Cum Laude Carson  ND
Abigail Cramer Master of Science Casselton  ND
* Melissa Jacobson Master of Science in Nsg Casselton  ND
Sara King Master of Science Casselton  ND
Matthew Larson Bachelor of Science Casselton  ND
Susan Schneider Master of Business Admin Casselton  ND
Rachel Thiel Master of Science Casselton  ND
* Mitchell Greenwood Master of Education Cavalier  ND
Abigail Hintz Bachelor of Science Summa Cum Laude Center  ND
* Daniel Kraft Bachelor of Science Magna Cum Laude Center  ND
* Steven Quinlivan Master of Science Center  ND
Kolby Yantzer Bachelor of Science Center  ND
Skylar Lacher Master of Science in Nsg Christine  ND
Hannah Mitskog Master of Education Colfax  ND
Jeffrey Ringstad Master of Education Cooperstown  ND
* Lisa Ringstad Master of Education Cooperstown  ND
Joshua Haugen Bachelor of Science Cum Laude Crary  ND
* Lance Knudson Bachelor of Science Magna Cum Laude Crosby  ND
* Adrian Larson Bachelor of Science Crosby  ND
Phillip Silveria Bachelor of Science Crosby  ND
* Laura Barclay Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Crystal  ND
April Mogard Bachelor of Science Deering  ND
Kara Scheresky Doctor of PhysicalTherapy Des Lacs  ND
Grant Belgarde Bach of Sci in Res Ther Magna Cum Laude Devils Lake  ND
* Jeremy Hoffart Bachelor of Science Cum Laude Devils Lake  ND
Logan Kraft Bachelor of Univ Studies Devils Lake  ND
* James Lang Master of Science Devils Lake  ND
Brandon Nelson Master of Business Admin Devils Lake  ND
* Amber Stokke Master of Science in Nsg Devils Lake  ND
* Beth Berger Bachelor of Arts Magna Cum Laude Dickinson  ND
* Nicole Bolhuis Bach of Sci in Res Ther Dickinson  ND
Christopher Dean Bachelor of Science Magna Cum Laude Dickinson  ND
Carmin Erickson Master of Science in Nsg Dickinson  ND
* Zoe Fath Bachelor of Science Magna Cum Laude Dickinson  ND
* Jamison Gray Master of Science Dickinson  ND
Baylee Grinsteinner Bachelor of Science Cum Laude Dickinson  ND
* Sarah Haich Master of Business Admin Dickinson  ND
Kayla Heinle Master of Science in Nsg Dickinson  ND
Jeret Hibbs Bachelor of Science Cum Laude Dickinson  ND
* Kregg Hochhalter Master of Education Dickinson  ND
Phillip Jacobs Bachelor of Arts Cum Laude Dickinson  ND
* Madison Jahner Bachelor of Science Summa Cum Laude Dickinson  ND
* Sarah Kerkman Bachelor of Science Cum Laude Dickinson  ND
Ashlyn Kessel Bachelor of Science Summa Cum Laude Dickinson  ND
Lindsey Koach Doctor of Nursing Practic Dickinson  ND
* Alexis Krebs Master of Business Admin Dickinson  ND
* Brooke Kuntz Bachelor of Science Magna Cum Laude Dickinson  ND
* Katelyn Kurle Bachelor of Science Dickinson  ND
* Jacob Lantz Bachelor of Science Dickinson  ND
Michael Marsh Bachelor of Science Dickinson  ND
* Brandon Maus Master of Business Admin Dickinson  ND
* Justin McCabe Bachelor of Science Dickinson  ND
* John Odermann Master of Business Admin Dickinson  ND
* Haley Rodakowski Bachelor of Science Dickinson  ND
* DeAnn Scheeler Master of Business Admin Dickinson  ND
* Sheyenne Schneider Master of Science Dickinson  ND
* Rachel Schroeder Master of Science Dickinson  ND
Richard Smith Master of Education Dickinson  ND
* Avery Staudinger Bachelor of Science Dickinson  ND
Taren Staudinger Master of Science Dickinson  ND
Matthew Tessier Bachelor of Science Dickinson  ND
* Deserae Wanner Bachelor of Univ Studies Cum Laude Dickinson  ND
McKenna Weiler Bachelor of Science Summa Cum Laude Dickinson  ND
* Austin Schatz Bachelor of Science Drake  ND
Tyler Henry Master of Business Admin Dunseith  ND
Jennifer YellowBird Master of Education Dunseith  ND
Amy Momerak Master of Business Admin Edinburg  ND
Spencer Gillund Bachelor of Science Cum Laude Enderlin  ND
* Yunis Amin Master of Project Mgt Fargo  ND
Elizabeth Anderson Master of Science Fargo  ND
* Alissa Arndt Master of Public Administ Fargo  ND
* Ashton Arnhalt Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
* Agozie Asuzu Master of Project Mgt Fargo  ND
Laura Aukland Master of Business Admin Fargo  ND
* Julie Benedict Doctor of Nursing Practic Fargo  ND
Tanner Bossert Master of Business Admin Fargo  ND
Samuel Breen Master of Science in Nsg Fargo  ND
Jeremy Bristow Master of Science Fargo  ND
* Alyssa Brown Master of Education Fargo  ND
* Ryan Buatala Master of Project Mgt Fargo  ND
* Danielle Chelmo Doctor of Nursing Practic Fargo  ND
Nicholas Corbit Master of Education Fargo  ND
* Hamida Dakane Master of Public Administ Fargo  ND
* Ashish Devkota Master of Project Mgt Fargo  ND
Peter Diing Master of Science Fargo  ND
Jay Durgin Master of Science Fargo  ND
* Lena Fogel Master of Science Fargo  ND
Charles Geraci Master of Business Admin Fargo  ND
* Richard Gladue Bachelor of Science Cum Laude Fargo  ND
Shelby Gustafson Doctor of PhysicalTherapy Fargo  ND
* Joseph Hallock Doctor of PhysicalTherapy Fargo  ND
Megan Hamann Dr Occupational Therapy Fargo  ND
* Becky Hansen Master of Business Admin Fargo  ND
* Hunter Hanson Bachelor of Science Fargo  ND
Kari Hatfield Master of Business Admin Fargo  ND
Sarah Hazzard Bachelor of Science Fargo  ND
* Elizabeth Heintzman Doctor of PhysicalTherapy Fargo  ND
Jordan Heisler Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
Hunter Hubrig Master of Business Admin Fargo  ND
Anna Isakson Master of Education Fargo  ND
Toni Jablonsky Master of Business Admin Fargo  ND
Mercedez Jeske Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
Melanie Johnson Dr Occupational Therapy Fargo  ND
* Carol Kahwa Master of Business Admin Fargo  ND
Kaitlyn Kidder Master of Science Fargo  ND
* Susan Kinkle Master of Science Fargo  ND
Stephanie Kopp Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
Carly Kottsick Bachelor of Science Magna Cum Laude Fargo  ND
* Camden Larson Master of Business Admin Fargo  ND
Trey Larson Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
* Andrew Lindmeier Master of Project Mgt Fargo  ND
* Andrea Lyons Master of Education Fargo  ND
Tyson Lytle Bachelor of Science Fargo  ND
Leah Madson Bachelor of Arts Cum Laude Fargo  ND
* Robyn Manke Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
Brittany Matejka Doctor of PhysicalTherapy Fargo  ND
* Amy McDonough Master of Science Fargo  ND
Marlena McKee Doctor of Nursing Practic Fargo  ND
Kimberly Meier Master of Business Admin Fargo  ND
Erin Mueller Master of Science in Nsg Fargo  ND
* Dale Otremba Bachelor of Univ Studies Fargo  ND
Cherae Reeves Dr Occupational Therapy Fargo  ND
Christina Ricca Bachelor of Science Cum Laude Fargo  ND
Samuel Roth Bachelor of Science Cum Laude Fargo  ND
* Lauren Rotunda Bachelor of Science Magna Cum Laude Fargo  ND
* Kristen Saustad Bachelor of Univ Studies Summa Cum Laude Fargo  ND
Stacey Sayler Master of Science in Nsg Fargo  ND
Cassandra Scherer Master of Science in Nsg Fargo  ND
* Travis Schmidt Master of Business Admin Fargo  ND
* Chippy Sheelakumari Master of Business Admin Fargo  ND
* Hope Shittu Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
Madeline Stark Dr Occupational Therapy Fargo  ND
* Melissa Swanson Master of Business Admin Fargo  ND
Ashley Tandeski Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
* Chenise Tandsater Master of Education Fargo  ND
* Connor Teske Doctor of PhysicalTherapy Fargo  ND
Sabrina Thompson Master of Business Admin Fargo  ND
Jeremy Traen Master of Business Admin Fargo  ND
Kathy Traylor Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
Iniobong Ukpong Doctor of Nursing Practic Fargo  ND
Richard Walker Bachelor of Science Fargo  ND
* James Whirlwind Soldier Master of Business Admin Fargo  ND
Tyson Willis Master of Business Admin Fargo  ND
Madison Winterquist Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Fargo  ND
Benjamin Wolbaum Master of Business Admin Fargo  ND
Abby Zenker Bachelor of Science in Nursing Fargo  ND
Mindy Detling Master of Science in Nsg Fessenden  ND
Kaylyn Frison Bachelor of Science Fessenden  ND
* Mirranda Gross Bachelor of Science Cum Laude Flasher  ND
* Mary Volk Bachelor of Science Magna Cum Laude Flasher  ND
* Mackenzie Irwin Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Forest River  ND
Brandon Wyum Master of Business Admin Forman  ND
Chelsea Young Bachelor of Science in Nursing Fort Totten  ND
Lacey Bordeaux Bachelor of Science Magna Cum Laude Fort Yates  ND
Victoria Eagle Master of Education Fort Yates  ND
Zayd Grey Bull Bachelor of Science in Nursing Fort Yates  ND
* Jennifer Snider Bachelor of Science Fort Yates  ND
* Nacole Walker Master of Education Fort Yates  ND
* Jennifer Ova Bachelor of Science Magna Cum Laude Gackle  ND
* Heidi Ermer Master of Education Garrison  ND
* Mackenzie Jacobson Bachelor of Science Summa Cum Laude Garrison  ND
Jacob Gartner Bachelor of Science Magna Cum Laude Glen Ullin  ND
* Kendra Gerving Bachelor of Science Summa Cum Laude Glen Ullin  ND
* Matia Gjellstad Doctor of Education Glenburn  ND
Kaycee Link Master of Business Admin Golden Valley  ND
Scott Dalbey Bachelor of Science Grafton  ND
Colvin Abler Bachelor of Science in Nursing Grand Forks  ND
* Chad Avdem Master of Business Admin Grand Forks  ND
* Renee Axtman Master of Business Admin Grand Forks  ND
Kayla Bina Bachelor of Science in Nursing Grand Forks  ND
Anthony Bossoletti Bachelor of Science Grand Forks  ND
* Jordan Breidenbach Bachelor of Science Grand Forks  ND
* Kristen Brien Master of Science Grand Forks  ND
* Kayla Dickelman Master of Business Admin Grand Forks  ND
* Lana Evans Bachelor of Science Cum Laude Grand Forks  ND
* Jaclyn Halcrow Bachelor of Science in Nursing Grand Forks  ND
* Michael Harlow Master of Business Admin Grand Forks  ND
* Lynnette Huot Master of Science in Nsg Grand Forks  ND
Nathan Iseminger Master of Business Admin Grand Forks  ND
* Ross Kalka Doctor of PhysicalTherapy Grand Forks  ND
Konstantin Kapustin Master of Business Admin Grand Forks  ND
* Miranda Koster Master of Business Admin Grand Forks  ND
Sandra Kovar Bachelor of Science Cum Laude Grand Forks  ND
* Stephanie LeDuc Master of Business Admin Grand Forks  ND
Nessa LeQuire Master of Science in Nsg Grand Forks  ND
* Grace Netz Bachelor of Science Magna Cum Laude Grand Forks  ND
* Sudeshna Pant Master of Project Mgt Grand Forks  ND
* Samuel Pupino Bachelor of Arts Grand Forks  ND
Gabriel Salander Master of Business Admin Grand Forks  ND
* Spencer Sherman Master of Science Grand Forks  ND
Kylie Theisen Master of Business Admin Grand Forks  ND
* Mark Waind Master of Science Grand Forks  ND
* Matthew Woodley Master of Public Administ Grand Forks  ND
* Erica Young Master of Business Admin Grand Forks  ND
Benjamin Hofbauer Master of Business Admin Grand Forks AFB  ND
* Haris Bosnjak Bachelor of Science Grenora  ND
Cornelia Enander Bachelor of Science Magna Cum Laude Grenora  ND
* Kori Gunlikson Doctor of PhysicalTherapy Grenora  ND
* Sara Melgaard Bachelor of Science in Nursing Grenora  ND
Lonny Murphy Bachelor of Science Cum Laude Gwinner  ND
Calli Olson Bachelor of Science Gwinner  ND
* Kyle Boster Bachelor of Science Halliday  ND
* Abbey Pelton Doctor of Nursing Practic Halliday  ND
* Meghan Voigt Master of Science Halliday  ND
Jennifer Ibarra Master of Business Admin Hankinson  ND
* Rachael Buechler Bachelor of Science in Nursing Harvey  ND
* Brent Danks Master of Education Harvey  ND
Nicole Emmett Bachelor of Science Harvey  ND
Sarah Gregg Master of Science in Nsg Harvey  ND
* Mercedes Jaskowiak Master of Science Harvey  ND
Cody Schneider Master of Business Admin Harvey  ND
Hannah Kraiter Bachelor of Science Harwood  ND
* Kent Kraiter Master of Business Admin Harwood  ND
* Alicia Westrick Bachelor of Science Magna Cum Laude Harwood  ND
* Samantha Bye Master of Science in Nsg Hatton  ND
* William Littlefield Doctor of Education Hatton  ND
Justine Smith Bachelor of Science Havana  ND
* Kendra Grossman Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Hazelton  ND
Gregory Batke Bachelor of Univ Studies Hazen  ND
* Khara Borner Bachelor of Science in Nursing Hazen  ND
Quentin Corcoran Bachelor of Science Hazen  ND
* Jadynn Flowers Bachelor of Arts Cum Laude Hazen  ND
* Jadynn Flowers Bachelor of Music Cum Laude Hazen  ND
Bethany Leier Bachelor of Science Magna Cum Laude Hazen  ND
* Kayla Lindquist Bachelor of Science Summa Cum Laude Hazen  ND
* Annie Lindseth Bach of Applied Science Hazen  ND
* Mark Myhra Master of Business Admin Hazen  ND
Matthew Oestreich Bachelor of Science Hazen  ND
Lance Pfliger Master of Science Hazen  ND
Randy Riepl Bachelor of Science Hazen  ND
Joshua Snyder Bachelor of Science Hazen  ND
Joshua Vee Dr Occupational Therapy Hazen  ND
Kate Weinand Bachelor of Science Magna Cum Laude Hazen  ND
Karina Causey Master of Public Administ Hebron  ND
* Devin Sardelli Bachelor of Science Cum Laude Hebron  ND
* Caleb Weisgarber Bachelor of Science Cum Laude Hensler  ND
Melissa Milliren Bachelor of Arts Magna Cum Laude Hettinger  ND
* Jordan Peterson Doctor of PhysicalTherapy Hettinger  ND
* Tyler Anderson Doctor of PhysicalTherapy Hillsboro  ND
Katja Berge Bachelor of Science Cum Laude Hillsboro  ND
* Carrie Edenborg Bachelor of Science in Nursing Hillsboro  ND
* Jodi Hilde Bachelor of Univ Studies Hillsboro  ND
Ryley Kritzberger Master of Business Admin Hillsboro  ND
* Shelby Cyr Bachelor of Univ Studies Hoople  ND
Matthew Coykendall Bachelor of Science Horace  ND
Ethan Jacobson Master of Business Admin Horace  ND
Andrea Smith Bachelor of Science Cum Laude Horace  ND
Kayla Stroh Bachelor of Science Horace  ND
* April Vetsch Master of Science in Nsg Horace  ND
* Kimberly Ash Doctor of Nursing Practic Jamestown  ND
* Kristie Cagle Bachelor of Science Cum Laude Jamestown  ND
Michael Cumber Bachelor of Science Cum Laude Jamestown  ND
Adeline Eamon Master of Science Jamestown  ND
* Alyssa Eppen Master of Science Jamestown  ND
* Rachel Finch Master of Science Jamestown  ND
Carissa Finck Bachelor of Science Jamestown  ND
Venkata Ravi Garre Master of Business Admin Jamestown  ND
Jennifer Gruebele Master of Science Jamestown  ND
* Adrian Haugen Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Jamestown  ND
* Rachel Horgan Bachelor of Science Magna Cum Laude Jamestown  ND
* Rebekah Horgan Doctor of PhysicalTherapy Jamestown  ND
* Jeremy Krance Master of Business Admin Jamestown  ND
Hannah Krebs Bachelor of Science Magna Cum Laude Jamestown  ND
Beth Lusby Master of Science in Nsg Jamestown  ND
Nicholas Mortenson Bachelor of Music Jamestown  ND
Nicholas Mortenson Bachelor of Science Cum Laude Jamestown  ND
* Michelle Oslund Bachelor of Science Cum Laude Jamestown  ND
Sara Schmuhl Master of Science Jamestown  ND
* Justin Slusser Master of Sci Counseling Jamestown  ND
Katherine Smith Master of Sci Counseling Jamestown  ND
* Christopher Urban Master of Business Admin Jamestown  ND
Hope Nitschke Bachelor of Science Cum Laude Jud  ND
* Kathryn Handeland Bachelor of Science Kenmare  ND
* Joanie Somsen Bachelor of Science Cum Laude Kensal  ND
Andrew Stroklund Bachelor of Science Cum Laude Kindred  ND
* JaCee Schmidt Bachelor of Science Summa Cum Laude Kintyre  ND
Callie Thompson Bachelor of Science Summa Cum Laude Kintyre  ND
Sarah Weigel Bachelor of Science Summa Cum Laude Kintyre  ND
Mahalia Cruz Bachelor of Science Lakota  ND
* Caleb Ritteman Bachelor of Science Lakota  ND
Shana Jordahl Bachelor of Science in Nursing Lamoure  ND
* Ali Gellner Bachelor of Science in Nursing Langdon  ND
Devin Hoffarth Master of Business Admin Langdon  ND
* Nicholas Hoffarth Bachelor of Arts Langdon  ND
Samuel Preble Master of Education Langdon  ND
Alicia Zellers Bachelor of Science Cum Laude Langdon  ND
Lara Carlson Bachelor of Science Cum Laude Lankin  ND
Royce Verkuehlen Bachelor of Science Cum Laude Larimore  ND
* Meghan Jorgenson Bachelor of Science in Nursing Leeds  ND
* Brenna Stone Bachelor of Science Magna Cum Laude Leeds  ND
Adam Aho Master of Education Lincoln  ND
* Rebecca Geiger Bachelor of Science Lincoln  ND
* Luticia Mann Master of Public Administ Lincoln  ND
* Karlie Murschel Master of Education Lincoln  ND
Jody Olheiser Master of Education Lincoln  ND
Mariia Shcholokova Master of Business Admin Lincoln  ND
Lucas Winterberg Bachelor of Science Cum Laude Lincoln  ND
Dayna Bartlette Master of Education Linton  ND
* Sienna Bosch Bachelor of Science Magna Cum Laude Linton  ND
* Haleigh Holzer Doctor of PhysicalTherapy Linton  ND
* Morgan Holzer Master of Science Linton  ND
Kaidra Larson Doctor of PhysicalTherapy Linton  ND
Elwin Nieuwsma Bachelor of Science Linton  ND
Nicole Nieuwsma Dr Occupational Therapy Linton  ND
* Tanner Purintun Bachelor of Science Magna Cum Laude Linton  ND
* Sara Sauter Master of Business Admin Linton  ND
* Sara Sauter Master of Public Administ Linton  ND
* Taryn Schlosser Master of Science Linton  ND
* Danielle Stoppler Master of Education Linton  ND
* McKenna Thielges Master of Business Admin Linton  ND
Abbey Lux Bachelor of Science in Nursing Lisbon  ND
Christine Opp Bachelor of Science Lisbon  ND
Talara Latt Bachelor of Science Litchville  ND
* Katelynn Gordon Doctor of PhysicalTherapy Maddock  ND
* Alison Anderson Master of Science Mandan  ND
Jaden Andresen Bachelor of Science Mandan  ND
* Cassandra Askvig Bachelor of Science Summa Cum Laude Mandan  ND
McKenna Baer Bachelor of Science in Nursing Summa Cum Laude Mandan  ND
Lee Baesler Master of Business Admin Mandan  ND
Casey Beck Bachelor of Science Magna Cum Laude Mandan  ND
Tynychbek Bekmatov Bachelor of Science Mandan  ND
* Richard Bendish Bachelor of Science Cum Laude Mandan  ND
* Sarah Berreth Master of Science in Nsg Mandan  ND
* McKenzie Berube Bachelor of Science Mandan  ND
Dylan Binder Bachelor of Science Cum Laude Mandan  ND
* Laiken Bren Bachelor of Science Summa Cum Laude Mandan  ND
Carson Breuer Bachelor of Science Cum Laude Mandan  ND
* Jessica Charon Doctor of Nursing Practic Mandan  ND
Morgan Deichert Bachelor of Science Mandan  ND
Jayme Engen Bachelor of Science Mandan  ND
* Michelle Eslinger-Schneider Doctor of Education Mandan  ND
* Jordyn Fairaizl Bach of Sci in Res Ther Mandan  ND
Anna Frohlich Bachelor of Science in Nursing Mandan  ND
Miranda Furchner Bachelor of Science Mandan  ND
* Cole Garman Bachelor of Science Mandan  ND
Darci Grunett Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Mandan  ND
* Brea Hagen Doctor of Nursing Practic Mandan  ND
Brenna Hammer Bachelor of Science Magna Cum Laude Mandan  ND
Hannah Hanson Bachelor of Science Mandan  ND
Kelsi Hatzenbuhler Master of Science Mandan  ND
Derek Heck Bachelor of Science Mandan  ND
* Cheyenne Heinert Bachelor of Science Mandan  ND
Sarah Helbling Master of Science Mandan  ND
Kimberly Hemphill Bachelor of Science Mandan  ND
Samantha Henley Master of Business Admin Mandan  ND
Mandy Herberholz Master of Science Mandan  ND
Danielle Hoff Master of Science in Nsg Mandan  ND
* Alexis Horn Bachelor of Science Mandan  ND
Alexander Horner Bachelor of Science Cum Laude Mandan  ND
Jason Horner Master of Education Mandan  ND
Mason Huntley Bachelor of Science Mandan  ND
* Seth Johnson Master of Science Mandan  ND
Jeremy Jones Master of Business Admin Mandan  ND
* Perry Just Doctor of Education Mandan  ND
Sarah Keller Bachelor of Science Mandan  ND
Travis Kidder Master of Business Admin Mandan  ND
* Destiny Kindsvogel Master of Science Mandan  ND
* Allison Kisse Bachelor of Science in Nursing Mandan  ND
Joshua Klein Bachelor of Science Mandan  ND
Miriah Leier Bachelor of Science Cum Laude Mandan  ND
Thomas Leingang Master of Business Admin Mandan  ND
Phaden Marcellais Master of Business Admin Mandan  ND
Karsen Mosbrucker Bachelor of Science Mandan  ND
Dylan Obrigewitch Bachelor of Arts Cum Laude Mandan  ND
John Olson Master of Education Mandan  ND
Konnor Peterson Bachelor of Arts Cum Laude Mandan  ND
Maisie Poitra Master of Science Mandan  ND
* Corinna Rall Master of Business Admin Mandan  ND
* Corinna Rall Master of Science in Nsg Mandan  ND
* Taylor Reinhardt Bachelor of Science Magna Cum Laude Mandan  ND
Grace Renner Bachelor of Science Mandan  ND
Nicole Renner Master of Science Mandan  ND
Amber Rice Master of Science Mandan  ND
Devan Rohrich Bachelor of Science Mandan  ND
Trisha Samuelson Master of Science Mandan  ND
Hayley Schaefbauer Bachelor of Science Mandan  ND
* Kaitlyn Schaner Bachelor of Science Magna Cum Laude Mandan  ND
Kaley Schwab Master of Science Mandan  ND
Allison Smith Bachelor of Science Mandan  ND
Colten Stoltz Bachelor of Science Mandan  ND
* Amber Strahm Master of Education Mandan  ND
* Heather Tischmak Bachelor of Science Mandan  ND
* Kimberly Toepke Bachelor of Science Mandan  ND
Jane Wanner Bachelor of Science Mandan  ND
* Theresa Wanner Bachelor of Science Cum Laude Mandan  ND
Tyra Watson Bachelor of Univ Studies Mandan  ND
Brandon Welch Bachelor of Science Mandan  ND
* Elizabeth Willer Bachelor of Science Mandan  ND
Lisa Wilson Master of Business Admin Mandan  ND
Richard Zander Bachelor of Science Mandan  ND
* Jarad Zittleman Bachelor of Science Mandan  ND
* Ashley Zook Bachelor of Science Mandan  ND
Kelly Bradfield Master of Education Mandaree  ND
Hadlee Brandt Master of Education Maxbass  ND
Anna Bradner Doctor of PhysicalTherapy Mayville  ND
* Jaerod Hanson Master of Business Admin Mayville  ND
Heather Johnson Master of Public Administ Mayville  ND
* Carolyn Rygg Master of Education Mayville  ND
Mckenna Frappier Bachelor of Science Summa Cum Laude McHenry  ND
* Kaitlynn Andres Bachelor of Science Cum Laude Medina  ND
Ella-Jo Corneil Master of Education Medora  ND
Corey Weaver Master of Business Admin Millerton  ND
* Ryan Allen Master of Business Admin Minot  ND
Anna Bauer Bachelor of Science in Nursing Minot  ND
* Emma Cook Master of Education Minot  ND
* Andrew Cox Bachelor of Science Cum Laude Minot  ND
Renee Duncan Doctor of Nursing Practic Minot  ND
* Shayla Elm Bachelor of Science Summa Cum Laude Minot  ND
R Justin Engg Bachelor of Science Cum Laude Minot  ND
* Melanie Fleming Master of Science in Nsg Minot  ND
* Emma Garber Bachelor of Science Summa Cum Laude Minot  ND
Jamie Hammer Doctor of Nursing Practic Minot  ND
* Sandra Harbort Master of Science in Nsg Minot  ND
Heatthyr Haugeberg Master of Science in Nsg Minot  ND
Joshua Hulm Bachelor of Science Minot  ND
* Christine Keller Master of Science in Nsg Minot  ND
Habiba Khan Master of Business Admin Minot  ND
Donetta Lenoir Master of Science Minot  ND
Tara Loomer Bachelor of Science Cum Laude Minot  ND
Alli McCoy Bachelor of Science Magna Cum Laude Minot  ND
Nichole Phillips Bachelor of Science Minot  ND
Ashleigh Rodgers Bachelor of Science Cum Laude Minot  ND
Hayden Schall Bachelor of Arts Minot  ND
* Destiny Smith Bach of Sci in Res Ther Minot  ND
Hannah Thom Bachelor of Science Cum Laude Minot  ND
* Jamie Thongphet Master of Science in Nsg Minot  ND
* April Warren Doctor of Nursing Practic Minot  ND
Shanta Zietz Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Minot  ND
* Michelle Marti Bachelor of Science in Nursing Moffit  ND
Trevor Savelkoul Bachelor of Science Cum Laude Mohall  ND
Aaron Mennis Master of Business Admin Mooreton  ND
* Haley Hill Bachelor of Science Summa Cum Laude Mott  ND
Ryan Baumgartner Doctor of PhysicalTherapy Napoleon  ND
Heather Moser Master of Science Napoleon  ND
Steven Schumacher Bachelor of Science Magna Cum Laude Napoleon  ND
* Kaitlyn Weigel Bachelor of Science Summa Cum Laude Napoleon  ND
Rachel Bock Master of Education New England  ND
Kristina Dukhin Bachelor of Science New England  ND
* Jenna Ehlis Bachelor of Science Summa Cum Laude New England  ND
Joyell Binstock Master of Education New Salem  ND
* Mikayla Lennie Bach of Sci in Res Ther Cum Laude New Salem  ND
Rebecca Valleroy Doctor of PhysicalTherapy New Salem  ND
Shelby Baker Master of Business Admin New Town  ND
Sterling Reed Bachelor of Science Cum Laude New Town  ND
Catherine Sillitti Bachelor of Science Magna Cum Laude New Town  ND
Carissa Weber Bachelor of Science New Town  ND
* Hannah Jacobs Bachelor of Science Noonan  ND
Jordan Salander Master of Business Admin Northwood  ND
* Jennifer Lourens Bachelor of Science Oakes  ND
* Hannah Swartz Bachelor of Science Magna Cum Laude Park River  ND
* Megan Lafontaine Bachelor of Science Parshall  ND
KayCee Packineau Bachelor of Science Parshall  ND
* Nicole Berdal Master of Science Petersburg  ND
Teresa Mafnas Master of Business Admin Petersburg  ND
* Kelcey Lee Doctor of Nursing Practic Plaza  ND
Bennie Bradner Doctor of PhysicalTherapy Portland  ND
Kendra Heier Master of Education Ray  ND
* Matthew Heier Master of Education Ray  ND
Haley Hodenfield Doctor of PhysicalTherapy Ray  ND
* Hayden Slikker Bachelor of Science Ray  ND
* Marissa Veach Bachelor of Science Magna Cum Laude Ray  ND
* Emily Erickson Bachelor of Science Summa Cum Laude Reeder  ND
Mariah Septon Bachelor of Science in Nursing Rhame  ND
* Mikayla Aluise Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Richardton  ND
Spencer Floberg Bachelor of Science Cum Laude Richardton  ND
* Hannah Tormaschy Master of Science Richardton  ND
* Madison Holm Bachelor of Science Cum Laude Riverdale  ND
Brandon Poitra Master of Education Rolla  ND
Devin Poitra Master of Science Rolla  ND
Danielle Sloan Master of Education Rolla  ND
Jennifer Wilkie Master of Education Rolla  ND
Makenzie Breitbach Doctor of Nursing Practic Rugby  ND
* Shea Heidlebaugh Bachelor of Science Cum Laude Rugby  ND
Shanaya Sharpe Bachelor of Science in Nursing Rugby  ND
Jon-Paul Berg Master of Science Sherwood  ND
Zackary Bebee Bachelor of Science South Heart  ND
* Brittni Krance Bachelor of Science in Nursing Cum Laude South Heart  ND
* Laynee Kudrna Bachelor of Science Summa Cum Laude South Heart  ND
* Tyson Kudrna Doctor of PhysicalTherapy South Heart  ND
Quincy Pierce Bachelor of Univ Studies South Heart  ND
Alexandra Poland Doctor of PhysicalTherapy South Heart  ND
* Erin Auth Master of Education St. John  ND
Sharene Hodell Master of Education St. John  ND
* Hailey Scharmer Bachelor of Science in Nursing St. Thomas  ND
* Gaige Reep Bachelor of Science Stanley  ND
* Maria Grimm Master of Business Admin Stanton  ND
Jacqueline Baumgartner Dr Occupational Therapy Steele  ND
* Kasey Kallenbach Master of Education Steele  ND
Hunter Huizenga Bachelor of Science Cum Laude Strasburg  ND
* Kellie Kraft Bachelor of Science in Nursing Summa Cum Laude Surrey  ND
Emily Tyrrell Master of Science Taylor  ND
Terri Graham Master of Science in Nsg Thompson  ND
Averi Olson Dr Occupational Therapy Thompson  ND
* Kaylee Flaagan Bachelor of Science Magna Cum Laude Tolna  ND
* Teresa Harding Doctor of Education Tolna  ND
Breanna Kompelien Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Tower City  ND
Sheri Sweere Wetch Master of Business Admin Tower City  ND
Kishori Kelsey Master of Science in Nsg Turtle Lake  ND
* Brittney Burns Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Valley City  ND
* Terrah Olauson Bachelor of Science Valley City  ND
Demi Olstad Master of Science Valley City  ND
* Mikaylah Ross Bach of Sci in Res Ther Summa Cum Laude Valley City  ND
Renee Wert Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Valley City  ND
* Stephen Hillerud Bachelor of Science Velva  ND
Jennifer Illich Master of Business Admin Velva  ND
* Nour Al-Abase Master of Science Wahpeton  ND
* Seriann Birchem Doctor of PhysicalTherapy Wahpeton  ND
Danielle Kutzer Bachelor of Univ Studies Wahpeton  ND
* Seth Meide Doctor of PhysicalTherapy Wahpeton  ND
Dylan Merrick Bachelor of Science Wahpeton  ND
* Nermina Roggow Master of Business Admin Wahpeton  ND
Kerri Gortmaker Master of Business Admin Walcott  ND
* Shanon Lene Doctor of PhysicalTherapy Walhalla  ND
Sheree Ganje Bachelor of Science in Nursing Washburn  ND
Antenniell Neumiller Master of Education Washburn  ND
Matthew Neprash Bachelor of Science Watford City  ND
* Bailey Orvis Bachelor of Science in Nursing Watford City  ND
* Patrick Spacher Master of Education Watford City  ND
Taylor Trickey Bachelor of Science Watford City  ND
* Amanda Willis Master of Business Admin Watford City  ND
* Christopher Althoff Master of Business Admin West Fargo  ND
* Dylan Anthony Bachelor of Science Cum Laude West Fargo  ND
Vicki Burgess Master of Science West Fargo  ND
* Aaron Erdrich Bachelor of Science in Nursing West Fargo  ND
Maren Gemar Master of Business Admin West Fargo  ND
Adam Idso Master of Business Admin West Fargo  ND
Kathleen Jalbert Master of Business Admin West Fargo  ND
* Jeremy Johnson Bachelor of Science in Nursing West Fargo  ND
Timothy Kuhn Master of Business Admin West Fargo  ND
* Tamara Kuntz Master of Science in Nsg West Fargo  ND
* Amber Larson Bachelor of Science Cum Laude West Fargo  ND
Joseph Larson Master of Business Admin West Fargo  ND
Ryan Larson Bachelor of Science Magna Cum Laude West Fargo  ND
* Natalie Lawson Bachelor of Science in Nursing West Fargo  ND
Alicia Meidinger Doctor of Nursing Practic West Fargo  ND
Heather Messmer Master of Science West Fargo  ND
Sean Redmann Master of Business Admin West Fargo  ND
Melinda Rothhouse Bachelor of Science West Fargo  ND
Casandra Shorma Dr Occupational Therapy West Fargo  ND
Ryan Slominski Bachelor of Science West Fargo  ND
Danielle Stockdill Master of Business Admin West Fargo  ND
Hope Twitero Bachelor of Science West Fargo  ND
Camille Walkin Bachelor of Science West Fargo  ND
* Patricia Zahradka Master of Science West Fargo  ND
Elizabeth Kensok Bachelor of Arts Cum Laude Wheatland  ND
Nicole Brunelle Master of Business Admin Williston  ND
Nicole Brunelle Master of Science in Nsg Williston  ND
Shelby Haberman Bachelor of Science in Nursing Williston  ND
Sarah Hammer Bachelor of Science Williston  ND
* Lynelle Johnson Master of Public Administ Williston  ND
* Jacie Kohler Bachelor of Science Cum Laude Williston  ND
Christina Luther Master of Science Williston  ND
Emily Lysne Master of Arts Williston  ND
Amber Newman Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Williston  ND
Emily Richter Bachelor of Science Magna Cum Laude Williston  ND
* Katelynn Sherlock Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Williston  ND
* Sadie Storbakken Master of Education Williston  ND
* Michael Sullivan Master of Business Admin Williston  ND
* Tanya Vachal Master of Science Williston  ND
Natasha Marama Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Willow City  ND
Karlee Arnold Bachelor of Science Cum Laude Wilton  ND
Tonya Dickson Bachelor of Science Wilton  ND
Taylor Ohlhauser Bachelor of Science Cum Laude Wilton  ND
Mercedes Moller Master of Business Admin Wimbledon  ND
* Kate Fox Bachelor of Science Wing  ND
Lauren Koski Bachelor of Science Summa Cum Laude Wing  ND
* Mary Wagner Bachelor of Science Magna Cum Laude Wing  ND
Kelly Bosch Doctor of PhysicalTherapy Wishek  ND
* Isabella Froehling Bachelor of Science Cum Laude Wishek  ND
* Trina Taszarek-Schilling Doctor of Nursing Practic Wishek  ND
* Sarah Krumwiede Doctor of Education York  ND
* Jaden Rode Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Ypsilanti  ND
Daniel Bussian Master of Business Admin Bellevue  NE
* Richard Kemmy Bachelor of Science Gretna  NE
Blake Brouillette Master of Science Hastings  NE
* Cyrus Rowan Master of Education Hastings  NE
* Joel Spiehs Doctor of PhysicalTherapy Lincoln  NE
Michael Ventre Master of Education Lincoln  NE
Matthew Zimmer Master of Education Lincoln  NE
James Agee Master of Business Admin Ogallala  NE
* Shannon Walsh Master of Science Omaha  NE
Jamie White Master of Science in Nsg Omaha  NE
* Shari Barrios Master of Science Plattsmouth  NE
* Jensen McTavish Master of Science Wood River  NE
* Samyam Bajracharya Master of Science Kathmandu  Nepal
* Amanda Clenaghan Master of Science Truchas  New Mexico
* Anna Kepler Bachelor of Science Cum Laude Croydon  NH
Maria Kepler Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Croydon  NH
* Melissa Andrews Bachelor of Science Cum Laude Franconia  NH
Rachael Smith Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Mason  NH
* Charles Yarbrough Bachelor of Univ Studies Portsmouth  NH
Akinpelumi Ademeso Bachelor of Science Lagos  Nigeria
* Olamiposi Agboola Master of Business Admin Lagos  Nigeria
* Chinonso Anyim Master of Project Mgt Port-Harcourt  Nigeria
* Amanda Mulder Master of Science Hamilton  NJ
Aiden Gallic Bachelor of Science Warren  NJ
Erin Scanlan Master of Business Admin Portales  NM
Sarah Beane Master of Science in Nsg Ranchos de Taos  NM
Mary Fick Bachelor of Arts Summa Cum Laude Sandia Park  NM
* Ijjo Stephen Master of Science South Sudan  North Africa
* Aaron McElwee Master of Education Sion Mills  Northern Ireland
* Ida Narbuvoll Bachelor of Science Magna Cum Laude Narbuvoll  Norway
Ida Narbuvoll Master of Project Mgt Narbuvoll  Norway
Charles Shepherd Bachelor of Science Henderson  NV
Brianna Cortney Bachelor of Science Las Vegas  NV
Marquell Evans Bachelor of Science Cum Laude Las Vegas  NV
Brannon Flowers Bachelor of Science Las Vegas  NV
Erin Heindel Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Las Vegas  NV
Ashley Robledo Bachelor of Science Las Vegas  NV
Jacob Searles Bachelor of Science Cum Laude Las Vegas  NV
* Travis Stevens Bachelor of Science Cum Laude Las Vegas  NV
Myrissa Prince Dr Occupational Therapy Sparks  NV
* Christine Jensen Master of Science Bayport  NY
Sydney Ally Master of Business Admin Bronx  NY
* Anna Updike Bachelor of Science Summa Cum Laude Buffalo  NY
Dawn Eskew Master of Science Dix Hills  NY
* Jacob Bonhotal Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Lima  NY
* Carter McGowan Master of Science Mineola  NY
* Richard Becker Master of Science Northport  NY
John Santiago Bachelor of Science Port Chester  NY
* Thomas Forlenza Master of Science Staten Island  NY
* Cecelia Cornine Bachelor of Science Warwick  NY
Richard Jones Master of Business Admin Cadiz  OH
* Colleen Hoag Master of Science Cincinnati  OH
Emily DeSantis Bachelor of Science Cleveland  OH
* Creighton Barrett Bachelor of Science Columbus  OH
Jordan Osborne Master of Education Delaware  OH
Nichole Kraft Bachelor of Science in Nursing Dublin  OH
Emily Roberts Dr Occupational Therapy Fredericktown  OH
* Bernard Cline Bachelor of Science Massillon  OH
* Zachery McBride Master of Education Painesville  OH
Joseph Hemmelgarn Master of Business Admin Saint Henry  OH
Mary Elizabeth Smith Bachelor of Science Steubenville  OH
Jeffrey Strong Bachelor of Science Cum Laude Twinsburg  OH
Joseph Strong Bachelor of Univ Studies Twinsburg  OH
Elizabeth Salmonowicz Bachelor of Science Cum Laude Zanesfield  OH
* Montel Vidot Master of Science Altus  OK
Phillip Litton Bachelor of Science Cum Laude Durant  OK
* Shelby Giesler Bachelor of Science in Nursing Owasso  OK
* Ryan McDaniel Master of Business Admin Owasso  OK
* Justin Douillard Master of Business Admin Tahlequah  OK
Tina Hixson Master of Business Admin Tulsa  OK
Tina Hixson Master of Science in Nsg Tulsa  OK
* Elizabeth Maier Master of Science Tulsa  OK
Christopher Hofmann Master of Business Admin Mississauga  ON
Lucas Felice Bachelor of Science Thunder Bay  ON
Hayley Loney Master of Science Thunder Bay  ON
Mackenzie Houston Bachelor of Science Almonte  Ontario Canada
* Vanessa Mohrbacher Doctor of Nursing Practic Bandon  OR
* Kylie Alto Bachelor of Science in Nursing Beaverton  OR
Gabriel Wyllie Bachelor of Univ Studies Bend  OR
Amanda Zehr Master of Science Happy Valley  OR
Tori Kling Master of Business Admin Hermiston  OR
* Katrina Baker Bachelor of Science in Nursing McMinnville  OR
* Pablo Herrera-Fuentes Master of Science Portland  OR
* John Schubring Doctor of Education Carroll Valley  PA
* Daniel Banke Master of Project Mgt Hanover  PA
Nicholas De Vito Bach of Sci in Res Ther Lake Ariel  PA
* John Oscilowski Bachelor of Arts Cum Laude Lemoyne  PA
* Pamela Klass Master of Education Morgantown  PA
Rebekah Matta Master of Science Pittsburgh  PA
* Heather Liester Master of Science in Nsg Red Lion  PA
Catherine Brule Bachelor of Science Summa Cum Laude Saint Marys  PA
Michael Villas Master of Business Admin Manila  Philippines
* Angel Hernandez Master of Business Admin Arecibo  Puerto Rico
* Lucia Bolibruch Bachelor of Science Magna Cum Laude Jamestown  RI
Alexis Cournoyer Master of Business Admin Portsmouth  RI
Claudia Osei Doctor of Nursing Practic Bistrita  Romania
Guilherme Zogbi da Silva Master of Business Admin Lorena  Sao Paulo
* Jamison Lytle Bachelor of Science Greenville  SC
Evelyn Hutchens Doctor of Nursing Practic Lake Wylie  SC
* Jordan Jones Bachelor of Science Lexington  SC
Sha’rron Wright Master of Business Admin Robertville  SC
Triston Brown Bachelor of Science Aberdeen  SD
* Amber Dix Bachelor of Science Cum Laude Aberdeen  SD
* Bailey Dix Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Aberdeen  SD
* Morgan Gunderson Doctor of PhysicalTherapy Aberdeen  SD
MiKayla Malsam Doctor of PhysicalTherapy Aberdeen  SD
* Natalie Malsom Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Aberdeen  SD
* Julianna Kari Bachelor of Science Magna Cum Laude Bison  SD
* Magdalen Helgeland Bachelor of Arts Summa Cum Laude Brookings  SD
Abby Pechota Bachelor of Science Colome  SD
* Evan Baumberger Bachelor of Arts Cum Laude Colton  SD
Zachary Geraets Master of Business Admin Dell Rapids  SD
Dalton Houska Bachelor of Arts Magna Cum Laude Dell Rapids  SD
Kyle Ver Burg Doctor of PhysicalTherapy Doland  SD
Rika Dozier Master of Science Eagle Butte  SD
Memoree Skinner Master of Education Eagle Butte  SD
Jarius Halligan Master of Business Admin Faith  SD
* Bonnie Lutz Bachelor of Science Faith  SD
Brock Vance Bachelor of Science Faith  SD
Madison Vance Doctor of PhysicalTherapy Faith  SD
Kyle Knox Bachelor of Univ Studies Frankfort  SD
Tracy Olson Master of Science Frederick  SD
Briana Geraets Bachelor of Arts Garretson  SD
Brandi Merritt Dr Occupational Therapy Gary  SD
Michael Sisk Bachelor of Univ Studies Gary  SD
Hannah Flatt Bachelor of Science Gettysburg  SD
* Elizabeth Morris Bachelor of Arts Cum Laude Harrisburg  SD
Kala McDonald Master of Science Hill City  SD
* Suzanne Reed Master of Education Keystone  SD
Shelby Gray Master of Education LaPlant  SD
Alix Kling Master of Business Admin Lemmon  SD
* Hank Taken Alive Bachelor of Science McLaughlin  SD
Aundrea Hill Dr Occupational Therapy Mobridge  SD
* Kaytlin Lawrence Bachelor of Univ Studies Mobridge  SD
* Keiara Lesmeister Bachelor of Science Cum Laude Mobridge  SD
Maranda Wagner Doctor of PhysicalTherapy Mobridge  SD
Brooke Harder Bachelor of Science North Sioux City  SD
Samantha Schofield Bachelor of Science Philip  SD
* Serra Schrempp Doctor of Nursing Practic Piedmont  SD
Alan Haarstad Master of Business Admin Pierre  SD
* John Schueller Bachelor of Science Magna Cum Laude Pierre  SD
* John Wollman Bachelor of Science Pierre  SD
* Paul Guptill Bachelor of Science Cum Laude Quinn  SD
Tia Guptill Bachelor of Science Magna Cum Laude Quinn  SD
Katelyn Bradford Master of Education Rapid City  SD
* Theresa Cronin Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Rapid City  SD
Elissa Eisenbraun Master of Science Rapid City  SD
Liberty Falon Bachelor of Science Cum Laude Rapid City  SD
Catherine Gibbens Master of Education Rapid City  SD
Mary Jo Gould Master of Science in Nsg Rapid City  SD
Nicole Habbe Dr Occupational Therapy Rapid City  SD
* Hannah Hanson Bachelor of Science Summa Cum Laude Rapid City  SD
Marianne Hofer Master of Arts Rapid City  SD
* Beth Hunt Master of Business Admin Rapid City  SD
* Beth Hunt Master of Science in Nsg Rapid City  SD
* Justine Jenshus Doctor of Nursing Practic Rapid City  SD
* Jordan Kadlec Master of Business Admin Rapid City  SD
* Sarah Rapp Bachelor of Science in Nursing Rapid City  SD
Elizabeth Wagner Bachelor of Science in Nursing Rapid City  SD
* Alaina Wheeler Master of Education Rapid City  SD
Mollie Anderson Bachelor of Science Cum Laude Rosholt  SD
Rachael Laetsch Bachelor of Science Magna Cum Laude Salem  SD
* Dane Bryant Bachelor of Univ Studies Cum Laude Seneca  SD
* Joel Arriolacolmenares Bachelor of Science in Nursing Sioux Falls  SD
Sara Barton Master of Science in Nsg Sioux Falls  SD
Abigail Bell Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Sioux Falls  SD
* Thomas Bennett Bachelor of Arts Sioux Falls  SD
* Katherine Benz Bachelor of Science in Nursing Sioux Falls  SD
* Max Bunkers Master of Business Admin Sioux Falls  SD
* Max Bunkers Master of Science in Nsg Sioux Falls  SD
* Hannah Christian Bachelor of Science in Nursing Sioux Falls  SD
Erin Claussen Bachelor of Science Cum Laude Sioux Falls  SD
* Tara Deinert Master of Science in Nsg Sioux Falls  SD
* Amy Johnson Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Sioux Falls  SD
* Maralee Jones Master of Business Admin Sioux Falls  SD
Klarissa Kobernusz Dr Occupational Therapy Sioux Falls  SD
* Nicholas Koep Bachelor of Science Sioux Falls  SD
Meghan Krull Bachelor of Science Magna Cum Laude Sioux Falls  SD
* Madeleine Lauret Bachelor of Science in Nursing Sioux Falls  SD
* Anna Picasso Bachelor of Science Sioux Falls  SD
* Alison Sommervold Bachelor of Science Cum Laude Sioux Falls  SD
* Jonathan Bressler Bachelor of Science Spearfish  SD
Ryder Carlson Bachelor of Science Spearfish  SD
* Kenda Huseby Doctor of Nursing Practic Spearfish  SD
* Kristin Thompson Master of Business Admin Spearfish  SD
* Valerie Anderson Doctor of Nursing Practic Sturgis  SD
Shane Gonnelly Bachelor of Science Cum Laude Watertown  SD
* Jordan Tesch Doctor of PhysicalTherapy Watertown  SD
Katie Hauser Bachelor of Arts Summa Cum Laude Yankton  SD
* Katherine Huff Doctor of Nursing Practic Yankton  SD
* Zachery Garrett Bachelor of Science Cum Laude Creighton  SK
* Colin Gudereit Bachelor of Science Regina  SK
* Trisha Stein Master of Education Weyburn  SK
* Falin Schaefer Doctor of Nursing Practic Yellow Grass  SK
Oussoubleh Robleh Master of Science Mogadishu  Somalia
Gyung Youn Baek Master of Business Admin Seoul  South Korea
* Jonathan Hågbrandt Sundell Bachelor of Science Summa Cum Laude Katrineholm  Sweden
Tzu-Yun Wu Dr Occupational Therapy Kaohsiung  Taiwan
Shiv Patel Master of Business Admin Chattanooga  TN
* Jennifer Williams Master of Business Admin Cordova  TN
* Dwayne Malone Master of Business Admin Eads  TN
Emily Berdal Doctor of PhysicalTherapy Farragut  TN
* William Boyer Master of Science Memphis  TN
* Robert Le Grand Bachelor of Arts Cum Laude Allen  TX
Priscilla Morris Master of Business Admin Allen  TX
* Gabriela Castillo Bachelor of Arts Summa Cum Laude Austin  TX
Michaela Vance Bachelor of Science Austin  TX
Mirjana Northrop Bachelor of Univ Studies Magna Cum Laude Bulverde  TX
Monica Northrop Bachelor of Music Summa Cum Laude Bulverde  TX
* Phillip Hall Master of Business Admin Cibolo  TX
James Gilbert Bachelor of Arts Cum Laude Corpus Christi  TX
Stephanie Beck Master of Business Admin Dickinson  TX
Stephanie Beck Master of Science in Nsg Dickinson  TX
* Kenneth Gilbert Master of Business Admin El Paso  TX
Mariah Sanchez Bachelor of Science Cum Laude El Paso  TX
Rachel Smith Bachelor of Arts El Paso  TX
Erin Gueco Bachelor of Arts Fort Worth  TX
* Don Nguyen Doctor of PhysicalTherapy Fort Worth  TX
Monica Rolling Bachelor of Science Magna Cum Laude Fort Worth  TX
* Courtney Taylor Master of Science Fort Worth  TX
* Evan Woolsoncroft Master of Business Admin Fort Worth  TX
* Stephanie DeAngelo Master of Business Admin Grapevine  TX
David Hegedusich Master of Science Helotes  TX
Neil Francis Albana Bachelor of Arts Cum Laude Houston  TX
Sina Carwell Master of Science in Nsg Houston  TX
* Jackson Milton Master of Science Houston  TX
Jessie Quintanilla Bachelor of Arts Houston  TX
Jayounta Washington Master of Business Admin Irving  TX
* Daniel Guido Master of Business Admin Katy  TX
* Rebecca Richardson Bachelor of Univ Studies Kemah  TX
Aydrien Robinson Master of Business Admin League City  TX
Aydrien Robinson Master of Science in Nsg League City  TX
Bridget Thill Master of Science McKinney  TX
Michelle Hodgson Bach of Sci in Res Ther Magna Cum Laude Plano  TX
Theresa Schmitz Bachelor of Science Cum Laude Richmond  TX
Michael Forbes Master of Science Round Rock  TX
Charles Steele Master of Business Admin San Antonio  TX
Allison Low Master of Science Tyler  TX
Sandra Groth Doctor of Nursing Practic Wichita Falls  TX
Robert Sweeten Doctor of PhysicalTherapy Moab  UT
* Emma Noble Bachelor of Science Cum Laude Murray  UT
Kelton Chapman Dr Occupational Therapy Oak City  UT
Zachary Poulos Bachelor of Science Ogden  UT
Trenton Edwards Dr Occupational Therapy Pleasant Grove  UT
Ty Jones Bachelor of Science Cum Laude Wellsville  UT
Lee Hertel Master of Education Culpeper  VA
Matilda Donovan Bachelor of Science Dumfries  VA
Michael Picha Bachelor of Science Cum Laude Fairfax  VA
Jamshid Ekhlas Bachelor of Science Falls Church  VA
* Justin Hackett Master of Business Admin Fort Lee  VA
Mary Williamson Bachelor of Arts Cum Laude Fredericksburg  VA
David Hickson Master of Business Admin Front Royal  VA
* Claudia Diener Bachelor of Arts Hampton  VA
* Magdalena Goerdt Master of Science in Nsg Leesburg  VA
Michael Angsten Bachelor of Science Cum Laude Manassas  VA
* Matthew Fioramonti Bachelor of Science Manassas  VA
Andrew Quinan Bachelor of Arts Magna Cum Laude Manassas  VA
Maria Willard Bachelor of Arts Cum Laude Purcellville  VA
Mary Lafser Bachelor of Science in Nursing Richmond  VA
Rebekah Born Bachelor of Arts Summa Cum Laude Stafford  VA
Naomi Hahr Master of Business Admin Bolton  VT
Shari Rainville Master of Science Highgate  VT
Amber Schoppe Bachelor of Science St. Johnsbury  VT
* Malia Brudvik Bachelor of Science Cum Laude Auburn  WA
Corinna Niebur Dr Occupational Therapy Battle Ground  WA
* Emma Stehr Bachelor of Science in Nursing Summa Cum Laude Centralia  WA
* Taylor Cerna Bachelor of Science Chimacum  WA
Taylor Willis Dr Occupational Therapy Ellensburg  WA
Olivia Morrison Dr Occupational Therapy Federal Way  WA
* Kevin Shim Master of Business Admin Federal Way  WA
Frank Witmer Master of Project Mgt Federal Way  WA
* Oscar Springsteen Bachelor of Science Graham  WA
* Mary Vincent Bachelor of Arts Cum Laude Hoquiam  WA
Anna Mechaley Bachelor of Science in Nursing Cum Laude Kirkland  WA
* Patrick Superales Master of Business Admin Lacey  WA
Marchelle Bostic Doctor of PhysicalTherapy Lake Stevens  WA
* Monique Ritter Bachelor of Arts Normandy Park  WA
Madelynn Trout Bachelor of Science Cum Laude North Bend  WA
* Josef Sollmann Bachelor of Science Cum Laude Port Angeles  WA
Charis Vululleh Bachelor of Science in Nursing Puyallup  WA
Heather Burnley Bachelor of Science in Nursing Magna Cum Laude Randle  WA
Samantha Ketts Doctor of PhysicalTherapy Seattle  WA
Michelle Schairer Dr Occupational Therapy Seattle  WA
* Mataya Skraba Bachelor of Science Summa Cum Laude Seattle  WA
Alexandra Tulintseff Doctor of PhysicalTherapy Seattle  WA
* David Vollan Doctor of PhysicalTherapy Seattle  WA
Lana Fontana Master of Science in Nsg Spokane Valley  WA
Kathryn Davis Bach of Arts in Nursing Magna Cum Laude Tacoma  WA
Ty-Michael Nelson Dr Occupational Therapy Tacoma  WA
* Jaime Chacon Master of Science Toppenish  WA
James Brule Bachelor of Arts Vancouver  WA
John Brule Bachelor of Arts Cum Laude Vancouver  WA
Samantha Rosenkranz Bachelor of Science Vancouver  WA
Cassandra Zinke Master of Science in Nsg Vancouver  WA
* Katrina Schremp Master of Science in Nsg Antigo  WI
* Theresa Anderson Bachelor of Science Cum Laude Baldwin  WI
Vincent Pieters Bachelor of Science Butler  WI
Joseph Miniatt Bachelor of Science Magna Cum Laude Cadott  WI
* Andrew Olson Doctor of PhysicalTherapy Cameron  WI
* Jessalyn Bauer Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Chippewa Falls  WI
Anna Dorn Bachelor of Science Magna Cum Laude Dousman  WI
Regan Alexander Bachelor of Science Summa Cum Laude Eau Claire  WI
Genevieve Ricciardi Bachelor of Science Magna Cum Laude Eau Claire  WI
Justin Chilson Bachelor of Science Eleva  WI
* Peter Jacobs Bachelor of Science Summa Cum Laude Ellsworth  WI
* Angela Gotcher Bachelor of Science Summa Cum Laude Franklin  WI
Jacob Koepke Bachelor of Science Magna Cum Laude Freedom  WI
Ethan Follett Bachelor of Arts Gillett  WI
Elise Burns Bachelor of Science Summa Cum Laude Gordon  WI
* Kylie Katers Master of Science Green Bay  WI
* Caitlyn Trader Master of Science Green Bay  WI
Rachel Halberg Bachelor of Science Summa Cum Laude Hayward  WI
Marlee Haroldson Bachelor of Science in Nursing Hudson  WI
* Sara Iverson Smith Master of Business Admin Janesville  WI
* Evan Anderson Bachelor of Science Kenosha  WI
Emily Zoellner Dr Occupational Therapy La Crosse  WI
* Kelsey Grove Master of Science Madison  WI
Delaney Sanders Master of Science Madison  WI
Elizabeth Schiedermayer Bachelor of Science Cum Laude Madison  WI
Luke Kaiser Bachelor of Arts Magna Cum Laude Marshfield  WI
Leah Wolf Master of Science Mazomanie  WI
* Christal Hearn Bachelor of Science Cum Laude Mequon  WI
* Anna Litschauer Bachelor of Science Cum Laude Merrill  WI
Tess Common Master of Business Admin Milwaukee  WI
* Nina Smrecek Bach of Sci in Res Ther Milwaukee  WI
Ashlyn George Bachelor of Arts Cum Laude Oconomowoc  WI
* Mason Oertli Bachelor of Science Magna Cum Laude Port Edwards  WI
* Matthew Loe Bachelor of Science Magna Cum Laude Prescott  WI
* Mariah Stewart Bachelor of Science Cum Laude Prescott  WI
* Tanesha Davis Master of Business Admin Racine  WI
Paul French Bachelor of Arts Magna Cum Laude Siren  WI
Alexander Bertram Master of Science St. Croix Falls  WI
* Zachery Durkee Master of Business Admin Stevens Point  WI
* Dalton Guinn Bachelor of Science Stevens Point  WI
Macy Williams Bachelor of Science Magna Cum Laude Sussex  WI
* Jacinta Gundrum Bachelor of Arts Waukesha  WI
Michael Hein Bachelor of Science Waukesha  WI
Laura Mitzel Bachelor of Science Wausau  WI
Angela Roesler Doctor of Nursing Practic Wausau  WI
Gabriel Zimmer Bachelor of Science Magna Cum Laude West Bend  WI
* Zachary Lang Bachelor of Science in Nursing Cum Laude West Salem  WI
* Teresa Falter Bachelor of Science Summa Cum Laude Westby  WI
* William McBrayer Master of Business Admin Parkersburg  WV
* Sean Cometto Doctor of PhysicalTherapy Casper  WY
* Kira Washut Bachelor of Science Magna Cum Laude Casper  WY
Brittny Dye Bachelor of Science Cheyenne  WY
Courtney Tillotson Bachelor of Science Cheyenne  WY
Nathaniel Ulness Master of Education Cheyenne  WY
Bernard Yego Doctor of Nursing Practic Cheyenne  WY
* Ian Fisher Bachelor of Science Evanston  WY
* Jaden Allen Bachelor of Science Gillette  WY
Alysha Brazee Bach of Sci in Res Ther Cum Laude Gillette  WY
Quinn DeStefano Dr Occupational Therapy Gillette  WY
* Ashley Donahoo Master of Science Gillette  WY
* Beckie Garrett Master of Science in Nsg Gillette  WY
Marla Leat Bach of Sci in Res Ther Magna Cum Laude Gillette  WY
Cassidy Meade Master of Education Gillette  WY
* Makenzie Meade Master of Education Gillette  WY
Cory Myers Bachelor of Science Cum Laude Gillette  WY
Derek Myers Master of Education Gillette  WY
Logan Myers Bachelor of Science Gillette  WY
Ashley Rogers Dr Occupational Therapy Gillette  WY
* Taylor Schiefelbein Bachelor of Science Gillette  WY
Greta Villarreal Bachelor of Science Gillette  WY
* Bailey Wenz Master of Education Gillette  WY
Danielle Williams Doctor of PhysicalTherapy Gillette  WY
* Micki Lyons Doctor of Nursing Practic Hulett  WY
* Philip Baron Master of Business Admin Lander  WY
Christina Yates Bachelor of Science in Nursing Lander  WY
* Monica Yates Bachelor of Science Cum Laude Lander  WY
Thomas Johnson Master of Business Admin Moorcroft  WY
Shantelle Rule Bachelor of Science Pinedale  WY
* Breanna Donarski Bachelor of Science Summa Cum Laude Powell  WY
Theresa George Bachelor of Science Cum Laude Powell  WY
Grant Ritterbusch Bachelor of Science Magna Cum Laude Sheridan  WY
* Tommi Ritterbusch Master of Business Admin Sheridan  WY
* Tommi Ritterbusch Master of Science in Nsg Sheridan  WY
* Lila Blakeman Doctor of Nursing Practic Sundance  WY
Naomi Jacobson Master of Science Sundance  WY
Tasha Dembo Bachelor of Science Mbare  Zimbabwe
* Sarah Chari Bachelor of Science Williston ND
commencement year first_name last_name degree description graduation honors hometown State
Keerthi Sathiraju Master of Business Admin India
* Madonna Lula Bachelor of Science Cum Laude Iraq
Uchechukwu Okakpu Master of Business Admin Nigeria
* Tomi Phillips Doctor of Education Standing Rock Nation